Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Aktualitātes
Aktualitātes

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC "Gāles Nams" >> AktualitātesReģionālā būvmateriālu tirdzniecības centra „Gāles nams” kolektīvs piedalījās Siguldas novada svētku gājienā

Atpakaļ


Reģionālā būvmateriālu tirdzniecības centra „Gāles nams” kolektīvs piedalījās Siguldas novada svētku gājienā, kas norisinājās šī gada 25.maijā. Šogad novada svētku tēma bija „Diženi cilvēki. Diženi darbi. Dižens novads.”.

Gāles nama darbinieki pasākumam gatavojās īpaši rūpīgi, tika gatavoti tērpi, dekori un pats galvenais atribūts šajā pasākumā - kariete . Kolektīvs gājienā piedalījās ar īpašām emocijām un pacilātību, jo bija gandarījums par paveikto rezultātu. Gāles nama kolektīvs spēja uzmundrināt sanākušos viesus, kuri vēroja svētku gājiena norisi un līdz ar to no skatītāju puses tika uzņemti ar īpašām ovācijām.

Paldies visiem Gāles nama darbiniekiem par radošām idejām un līdzdalību šī jaukā pasākuma noorganizēšanā!

Informāciju sagatavoja:
Tirdzniecības direktora palīdze
Rudīte Vijupe

Ielikts: 03.06.2013