15.februārī AS „Siguldas Būvmeistars” aizvadīja kārtējo Uzņēmuma vadības sistēmu auditu.

Feb 16, 2011

Šoreiz tika aizvadīts pārsertifikācijas audits par atbilstību ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 un OHSAS 18001:2007 standartiem.

Šogad SIA Bureau Veritas Latvia auditorus uzņēmām pie sevis jau 11 gadu pēc kārtas!

Auditu aizvadījām ļoti veiksmīgi. Auditori neatklāja nevienu neatbilstību. Tika veikti daži novērojumi un ieteikumi mūsu vadības sistēmas uzlabošanai. Auditu aizvadījām ļoti veiksmīgi. Auditori neatklāja nevienu neatbilstību. Tika veikti daži novērojumi un ieteikumi mūsu vadības sistēmas uzlabošanai.

Lai nodrošinātu veiksmīgu uzņēmuma vadības sistēmas darbību mūsu uzņēmumā tiek organizētas regulāras darbinieku apmācības, kurās izglītojam darbiniekus par būtiskajiem jautājumiem darba aizsardzības un drošības jomā, vides aizsardzības jautājumos, standarta prasībās, kā arī citos uzņēmumam būtiskos jautājumos.

Mēs turpināsim strādāt pie mūsu vadības sistēmas uzlabošanas un pilnveidošanas.

Paldies visiem uzņēmuma darbiniekiem par ieguldīto darbu!

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...