Akciju sabiedrība „Siguldas Būvmeistars” un mūsu komanda „Siguldietis” iegūst „Siguldas Novada Sporta Laureāts 2012” titulus nominācijās „Sporta atbalstītājs” un „Labākā komanda”

Dec 19, 2013

2012. gada 14.decembrī notika Sigulda novada Domes Sporta pārvaldes un Siguldas sporta skolas organizētais svinīgais pasākums „Siguldas novada Sporta laureāts 2012”.

Uz šo pasākumu bija uzaicināts AS „Siguldas Būvmeistars” un uzņēmuma MTB komanda „Siguldietis”.
Nomināciju kandidāti tika izvirzīti no iedzīvotāju iesūtītām anketām . Divas no balvām ieguvām arī mēs – AS „Siguldas Būvmeistars” ieguva balvu nominācijā „ Sporta atbalstītājs 2012”, kurā kopā ar mums uz šo nomināciju pretendēja arī mums sporta preču veikals „Sport2000” un SEB Banka, un uzņēmuma komandai „SIGULDIETIS” balva nominācijā „Labākā komanda 2012”, kurā nominācija bija arī Sporta biedrībai „A2” un brāļu Šicu kamaniņu divniekam. Balvas pasniedza Domes un Sporta pārvaldes pārstāvji. Pasākumā piedalījās sporta treneri, pedagogi un labākie novada sportisti ar saviem atbalstītājiem.

Visi nomināciju laureāti saņēma balvas no SIA “Siguldas Minerālūdens”.

Par vakara muzikālo noformēju rūpējās talantīgā dziedātāja Liene Šomase.

Mums ir prieks, ka esam saņēmuši atzinumu un novērtējumu par sporta dzīves līdzdalību, attīstību un ieguldījumu Siguldas novada popularizēšanā.

Šāda atzinība ir ļoti laba motivācija turpināt un nostiprināt mūsu sporta gaitas, domāt par jauniem risinājumiem un idejām, kā ar brīvā laika aktivitātēm reklamēt savu novadu un prezentēt uzņēmumu.

Citi raksti šajā kategorijā:

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...