AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta atjaunoto motobola komandu „Rīga”

Jūn 12, 2013

Pēc 30 gadu ilga pārtraukuma Biķernieku kompleksajā sporta bāzē ir atjaunota motobola komanda “Rīga”.

Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados motobols bija ļoti populārs sporta veids visā bijušajā PSRS teritorijā. Šī sporta veida piekritēji jau ilgāku laiku mēģināja atjaunot motobola tradīcijas Latvijā, jo agrāk Latvijai bija ļoti spēcīga komanda .

  1. gadā tika nodibināts motobola klubs “Rīga”, taču reālu darbību tas sācis 2012.gadā, kad, pateicoties “Latvijas Dzelzceļš Cargo” atbalstam tika iegādāti pieci jauni “Gas Gas” firmas motocikli no Vācijas, kas ir īpaši pārbūvēti motobola vajadzībām.

Šogad sezonu komanda ir uzsākusi ar aktīviem treniņiem un spēlēm. Un arī AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta komandu un vēlam komandai izturību un panākumus sacensībās. Šobrīd motobola klubā “Rīga” ir divi vārtsargi un pieci spēlētāji. Galvenais treneris un mehāniķis ir pazīstamais motobolists un autosportists Vilnis Zirnis.

Kluba aktivitātēm iespējams sekot līdzi sociālā tīkla “Facebook” lapā “Motoball-Riga”.

Komanda aicina visus interesentus, kam būtu vēlme izmēģināt savus spēkus spēlēt komandā, pieteikties un atbraukt izmēģināt šo dinamisko sporta veidu. Sīkāka informācija pieejama arī zvanot Aldim Vilcānam pa tālruni 29156077.

Ielikts: 12.06.2013

Citi raksti šajā kategorijā: