AS “Siguldas Būvmeistars” atbalsta biedrību “Attīstība” slidotavas izveidē

Feb 1, 2012

Sagaidot bargāku ziemu, Bērnu fonds „Attīstība” sadarbībā ar Siguldas novada Domi aicina siguldiešus un pilsētas viesus uzsākt slidošanas priekus slidotavā Siguldas centrā – stāvlaukumā pie viesnīcas „Sigulda”. Būs iespēja aktīvi slidot, uzspēlēt hokeju un piedalīties dažādos pasākumos. Slidotavu atklās Siguldas pašvaldības sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone un Bērnu fonda „Attīstība” valdes priekšsēdētāja Mārīte Šmaukstele.

Slidotava ar uzlabotu tehnisko risinājumu izvietota stāvlaukuma vidū starp kultūras namu un viesnīcu „Sigulda”. Laukumā ir slēgta caurbraukšanas transporta kustība, līdz slidotavai ir ērta nokļūšana ar visiem transporta līdzekļiem – autobusu, vilcienu vai automašīnu.

Šī projekta mērķis ir radīt jauku atpūtas un aktīva brīvā laika pavadīšanas vietu bērniem un ģimenēm, nodrošinot pilsētvidē pieejamu aktīvu un radošu vidi siguldiešiem un pilsētas viesiem. Plānots, ka publiskā slidotava darbosies līdz marta vidum.

Projektu īsteno SO nodibinājums Bērnu fonds „Attīstība” sadarbībā ar Siguldas novada Domi un Siguldas uzņēmējiem: SIA Siguldas dizains, viesnīcu „Sigulda”, AS Siguldas Būvmeistars, SIA Ramirent.

Bērnu fonds „Attīstība” ir organizācija ar sabiedriskā labuma statusu valstī kopš 2005.gada. Pagājušajā ziemas sezonā slidotavas projekts sadarbībā ar Siguldas pašvaldību tika īstenots pirmo reizi. Fonda Bērnu un jauniešu centra „Attīstība” Rīgas ledus teātra studijā kopš 2004.gada tiek īstenota interešu izglītības programma uz ledus „Teātris kā sports”. Tāda studija Latvijā ir vienīgā studija bērniem, kas darbojas, lai veicinātu bērnu prasmju un talantu attīstību un to izpausmi uz ledus.

Arī šogad plānots, ka Siguldas slidotavā būs iespēja vērot skaistus slidotāju priekšnesumus Ziemas festivāla laikā 19.februārī.

Gaidām visus interesentus, īpaši vecākus kopā ar bērniem, līdzi ņemot sportisku noskaņojumu un slidot vēlmi!

Informāciju sagatavoja:
Mārīte Šmaukstele
Bērnu fonds „Attīstība”, tālr. 29108336
www.fondsattistiba.lv; www.ledusteatris.lv

Ielikts: 01.02.2012

Citi raksti šajā kategorijā: