AS “Siguldas Būvmeistars” Dienas Biznesa Būvniecības TOP ieņem 19.vietu

Apr 28, 2012

Kā ziņo laikraksts “Dienas Bizness” 27.aprīļa numurā par Lielākajām Latvijas būvkompānijām 2011.gadā, AS “Sigulda Būvmeistars” ieņem 19.vietu.
Uzņēmuma 2011.gada apgrozījums sastādīja 8,42 miljonus latu. AS “Siguldas Būvmeistars” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis, komentējot uzņēmuma 2011.gada rezultātus, pauž, ka esošajā tirgus situācijā uzņēmuma panākumi tomēr ir mazliet pārspīlēti. “Uzņēmumam bijuši arī daudz labāki laiki. Zemu apgrozījumu vienmēr ir vieglāk palielināt, turklāt nav jau svarīgi, par cik esi audzējis apgrozījumu – biznesā vairāk jāvērtē pēc tā, cik tu nopelni. Apgrozījums aug, bet peļņas rādītāji būvniecībā faktiski visiem saglabājas iepriekšējo gadu līmenī”, tā J.Libkovskis.

Viņš pauž gandarījumu, ka pērn ir beidzies nenormālais cenu dempings, un uzņēmuma apjoma kāpumu skaidro ar vairāku labu infrastruktūras objektu iegūšanu.
Bijusi jūtama lielāka aktivitāte arī ceļu būves segmentā, kur AS “Siguldas Būvmeistars” tradicionāli līdzdarbojas ar karjeru saimniecību.
[Raksta fragments no laikraksta Dienas Bizness, 2012.gada 27.aprīlis, 9.lpp]

Citi raksti šajā kategorijā:

Darba laiki 18. novembrī

Darba laiki 18. novembrī

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Valsts svētkos! AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...