AS “Siguldas Būvmeistars” Dienas Biznesa Būvniecības TOP ieņem 19.vietu

Apr 28, 2012

Kā ziņo laikraksts “Dienas Bizness” 27.aprīļa numurā par Lielākajām Latvijas būvkompānijām 2011.gadā, AS “Sigulda Būvmeistars” ieņem 19.vietu.
Uzņēmuma 2011.gada apgrozījums sastādīja 8,42 miljonus latu. AS “Siguldas Būvmeistars” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis, komentējot uzņēmuma 2011.gada rezultātus, pauž, ka esošajā tirgus situācijā uzņēmuma panākumi tomēr ir mazliet pārspīlēti. “Uzņēmumam bijuši arī daudz labāki laiki. Zemu apgrozījumu vienmēr ir vieglāk palielināt, turklāt nav jau svarīgi, par cik esi audzējis apgrozījumu – biznesā vairāk jāvērtē pēc tā, cik tu nopelni. Apgrozījums aug, bet peļņas rādītāji būvniecībā faktiski visiem saglabājas iepriekšējo gadu līmenī”, tā J.Libkovskis.

Viņš pauž gandarījumu, ka pērn ir beidzies nenormālais cenu dempings, un uzņēmuma apjoma kāpumu skaidro ar vairāku labu infrastruktūras objektu iegūšanu.
Bijusi jūtama lielāka aktivitāte arī ceļu būves segmentā, kur AS “Siguldas Būvmeistars” tradicionāli līdzdarbojas ar karjeru saimniecību.
[Raksta fragments no laikraksta Dienas Bizness, 2012.gada 27.aprīlis, 9.lpp]

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...