AS “Siguldas Būvmeistars” ieguva 1.vietu nominācijā “Inženierbūve” kā Gada labākā būve Latvijā 2009.gadā

Mar 26, 2010

Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā par Gada labāko būvi Latvijā 2009.gadā nominācijā „Inženierbūve” AS „Siguldas Būvmeistars” uzbūvētais unikālais objekts ” Bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta mākslīga ledus starta estakāde” Šveices ielā 13, Siguldā saņēma godpilno 1.vietu .

Paldies visiem sadarbības partneriem ar kuriem mums kopā bija iespēja būvēt šo objektu. Paldies projektētājiem SIA „Arho”. Paldies SIA „Vikom”, SIA „Proplastik”, SIA „Friteks”, SIA „Kvinta Plus”, SIA „Siguldas dārzi”.

Paldies mūsu būvuzraugam Imantam Goldes kungam.

Paldies arī mūsu darbu vadītājam Aleksandram Bezrukovam, kā arī visiem mūsu darbiniekiem, kuri strādāja pie šī unikālā objektā mūsu mājās – Siguldā. Īpašs paldies arī mūsu celtniecības izpilddirektora vietniekam Arnim Urbānam par ieguldīto darbu šajā objektā.

Un, protams, paldies mūsu pasūtītājam SIA „Bobsleja un kamaniņu trase Sigulda”, par veiksmīgo sadarbību. Īpaši mīļš paldies Dainim Dukuram.

Mēs vēlam arī turpmākus panākumus mūsu skeletonistiem, kā arī kamaniņu braucējiem un bobslejistiem. Lai veiksmīgs starts!

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...