AS “Siguldas Būvmeistars” ieguva divus atzinības rakstus būvniecības objektu skatē “Gada labākā būve Latvijā 2014”

May 30, 2015

Šogad divi no trīs pieteiktajiem objektiem tika skates finālā. Finālā mūsu būvdarbu vadītāji kopā ar uzņēmuma un pasūtītāja pārstāvjiem prezentēja objektus žūrijai.

Ivo Rohtla prezentēja objektu “12 dzīvokļu dzīvojamo māju Dzērveņu ielā 11, Siguldā” nominācijā “Dzīvojamā jaunbūve”.

Jānis Keiselis prezentēja objektu “Baltinavas vidusskola, Kārsavas iela 22, Baltinava, Baltinavas novads” nominācijā “Renovācija”.

Par abiem objektiem saņēmām žūrijas atzinības diplomus.

Sakām mīļu paldies gan pasūtītājiem, gan visiem iesaistītājiem darbiniekiem un sadarbības partneriem par veiksmīgu projektu realizāciju .

Gada labākajai būvei Latvijā būvnieki, pasūtītāji un citi būvniecības procesa dalībnieki savus objektus varēja pieteikt pusotru mēnesi. Kā norāda Latvijas Būvnieku asociācijā – vērtēšana balstīta uz skaidri definētiem kvalitātes kritērijiem, to veic nozares profesionāļi. Tā notiek trīs kārtās, no kurām pēdējā bija publiska – būvkompānijas uzstājas ar objekta prezentāciju, kurā pamatots, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu Gada labākā būve Latvijā 2014. Trešajai kārtai bija izvirzīts 21 būvobjekts.

Fināls un laureātu apbalvošana notika Būvniecības dienas noslēgumā 26.martā, Rīgā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsu Māju kvartālā svinam Spāru svētkus

Cēsu Māju kvartālā svinam Spāru svētkus

Cēsu Māju kvartālā jaunās mājas būvniecība Siguldas ielā 5, rit pilniem soļiem uz priekšu. Jūlija beigās tika nosvinēti Spāru svētki un esam aktīvi ķērušies...