AS “Siguldas Būvmeistars” ieguva divus atzinības rakstus būvniecības objektu skatē “Gada labākā būve Latvijā 2015”

Mar 18, 2016

Šogad divi no trīs pieteiktajiem objektiem tika skates finālā. Finālā mūsu būvdarbu vadītāji kopā ar uzņēmuma un pasūtītāja pārstāvjiem prezentēja objektus žūrijai.
Mārtiņš Pošeika prezentēja objektu “Dabas tūrisma infrastruktūras būvdarbi Gaujas nacionālajā parkā un dabas liegumā „Mežmuižas avoti” nominācijā “Ainava”.
Jānis Keiselis prezentēja objektu “Tilžas internātpamatskolas vienkāršotā renovācija energoefektivitātes paaugstināšanai” nominācijā “Atjaunošana”.
Par abiem objektiem saņēmām žūrijas atzinības diplomus.
Sakām mīļu paldies gan pasūtītājiem, gan visiem iesaistītājiem darbiniekiem un sadarbības partneriem par veiksmīgu projektu realizāciju. Skates „Gada labākā būve Latvijā 2015” mērķis ir noteikt un popularizēt labi projektētās un uzbūvētās būves Latvijā 2015. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem.
Skate „Gada labākā būve Latvijā 2015” notiek jau astoņpadsmito reizi. Kā norāda Latvijas Būvnieku asociācija, skate tiek balstīta uz skaidri definētiem kvalitātes kritērijiem, objektu novērtēšanā piedalās 39 labākie profesionāļi un eksperti, kurus ir deleģējušas nozares sabiedriskās organizācijas. Skate ir pieejama visiem būvniecības dalībniekiem. Tā notiek trīs kārtās, no kurām pēdējā bija publiska – būvkompānijas uzstājas ar objekta prezentāciju, kurā pamatots, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu Gada labākā būve Latvijā 2015.
Fināls un laureātu apbalvošana notika Būvniecības dienas noslēgumā 17.martā, Rīgā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laiku pirmdien, 10.jūlijā: AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...