AS “Siguldas Būvmeistars” ieguva divus atzinības rakstus būvniecības objektu skatē “Gada labākā būve Latvijā 2015”

Mar 18, 2016

Šogad divi no trīs pieteiktajiem objektiem tika skates finālā. Finālā mūsu būvdarbu vadītāji kopā ar uzņēmuma un pasūtītāja pārstāvjiem prezentēja objektus žūrijai.
Mārtiņš Pošeika prezentēja objektu “Dabas tūrisma infrastruktūras būvdarbi Gaujas nacionālajā parkā un dabas liegumā „Mežmuižas avoti” nominācijā “Ainava”.
Jānis Keiselis prezentēja objektu “Tilžas internātpamatskolas vienkāršotā renovācija energoefektivitātes paaugstināšanai” nominācijā “Atjaunošana”.
Par abiem objektiem saņēmām žūrijas atzinības diplomus.
Sakām mīļu paldies gan pasūtītājiem, gan visiem iesaistītājiem darbiniekiem un sadarbības partneriem par veiksmīgu projektu realizāciju. Skates „Gada labākā būve Latvijā 2015” mērķis ir noteikt un popularizēt labi projektētās un uzbūvētās būves Latvijā 2015. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem.
Skate „Gada labākā būve Latvijā 2015” notiek jau astoņpadsmito reizi. Kā norāda Latvijas Būvnieku asociācija, skate tiek balstīta uz skaidri definētiem kvalitātes kritērijiem, objektu novērtēšanā piedalās 39 labākie profesionāļi un eksperti, kurus ir deleģējušas nozares sabiedriskās organizācijas. Skate ir pieejama visiem būvniecības dalībniekiem. Tā notiek trīs kārtās, no kurām pēdējā bija publiska – būvkompānijas uzstājas ar objekta prezentāciju, kurā pamatots, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu Gada labākā būve Latvijā 2015.
Fināls un laureātu apbalvošana notika Būvniecības dienas noslēgumā 17.martā, Rīgā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...