AS „Siguldas Būvmeistars” ir ieguvusi divus jaunus uzņēmuma vadības sistēmas standartus

Apr 9, 2010

2010.gada 11.martā AS „Siguldas Būvmeistars” veiksmīgi aizvadīja sertifikācijas auditu un ieguva Vides pārvaldības sistēmas ISO 14001:2004 un Arodveselības ar darba drošuma pārvaldības sistēmas OHSAS 18001:2007 sertifikātus. Tagad uzņēmums var lepoties ar integrēto uzņēmuma vadības sistēmu, kura aptver darba un produkta kvalitāti, darba drošību un vides aizsardzību .

Gatavojoties jauno standartu ieviešanai, esam pilnveidojuši uzņēmuma vadības sistēmu. Ir izveidotas vairākas jaunas procedūras un instrukcijas, lai veiksmīgāk spētu nodrošināt uzņēmuma darbības atbilstību izvirzītajām standartu prasībām. Esam papildinājuši Uzņēmuma vadības sistēmas politiku, kā arī izstrādājuši uzņēmuma mērķus 2010.gadam.

Mums ir svarīgi, lai mūsu sniegtie pakalpojumi un saražotā produkcija būtu kvalitatīva. Strādājot mēs rūpējamies, lai mūsu darba apstākļi būtu droši un mums ir svarīgi strādāt sakoptā un sakārtotā vidē.

Mēs pateicamies visiem uzņēmuma darbiniekiem par ieguldīto darbu. Esam pārliecināti, ka šie jaunie standarti uzņēmumā līdzās jau esošajam Kvalitātes pārvaldības sistēmas ISO 9001:2008 standartam būs apliecinājums mūsu darbības atbilstībai visaugstākajām prasībām.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...