AS „Siguldas Būvmeistars” ir pabeidzis rekonstrukcijas darbus Biedrības „Aicinājums Tev” Dienas nodarbinātības centrā, A.Kronvada ielā 4, Siguldā

Nov 23, 2012

2012. gada septembrī AS „Siguldas Būvmeistars” pabeidza renovācijas darbus „ Dienas nodarbinātības centrā” A.Kronvalda ielā 4, Siguldā.

Rekonstrukcijas laikā tika pārbūvētas daļa ēkas starpsienu, daļēji izbūvēta jauna grīda, samontēti jauni logu bloki ar stila paketēm, uzstādītas jaunas ārdurvis un iekšdurvis .

Pilnībā tika nomainīta ūdens un kanalizācijas sistēma. Veicām jaunu elektrības instalāciju.

Uzstādījām siltumsūkņus, kuri automātiski nodrošina mikroklimatu telpās uzsildot gaisu, gan veic gaisa dzesēšanu vasaras laikā.

Sanmezglā izbūvējām elektriskās grīdas apsildi.

Uzstādījām jaunu santehniku un veicām apdares darbus telpās.

Biedrība „Aicinājums Tev” 22. novembrī aicināja Siguldiešus uz „Atvērto durvju dienu” jaunizveidotajā Dienas nodarbinātības centrā ar specializētām darbnīcām. Šajā pasākumā piedalījās arī mūsu uzņēmuma pārstāvji.

Paldies mūsu pasūtītājam – biedrībai „Aicinājums Tev” un tās valdes priekšsēdētājai Mārītei Rozentālei par pateicības vārdiem, atzinīgi novērtējot mūsu ieguldīto darbu un attieksmi, organizējot un veicot celtniecības darbus.

Paldies arī projekta vadītājam Ivo Rohtlam par ieguldīto darbu veiksmīgā projekta realizācijā.

Novēlam, sekmes un panākumus arī turpmākā darbā gan Biedrībai, gan tās centra apmeklētājiem. Lai izdodas viss iecerētais un plānotais.

Projekts ir realizēts izmantojot ES struktūrfonda līdzekļus.

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...