AS “Siguldas Būvmeistars” ir pabeidzis Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība darbus Siguldā

Sep 5, 2013

Esam pabeiguši ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecības darbus līguma “Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 1.iepirkuma daļa” ietvaros.

Noslēgtā līguma ietvaros ūdenssaimniecības infrastruktūras tīklu izbūve galvenokārt notika Rožu, Vārpas, J.Ozola, Akāciju, Pulkveža Brieža, Kr.Valdemāra, Šveices, Kaijas, Blaumaņa, Jūdažu ielās.

Līguma īstenošanas rezultātā, izbūvējot 3610 m kanalizācijas tīklu (tajā skaitā pievadus līdz īpašumu robežām), ir palielinājies mājsaimniecību skaits, kurām ir nodrošinātas pieslēguma iespējas centralizētajai kanalizācijas sistēmai. Līdz ar to centralizēto kanalizācijas pakalpojumu pieejamība samazinās no krājtvertnēm vidē novadīto sadzīves notekūdeņu piesārņojumu. Līguma ietvaros ir izbūvēta arī viena kanalizācijas sūkņu stacija un viena kanalizācijas sūkņu stacija ir rekonstruēta. Šī līguma ietvaros ir paplašināta ūdensapgādes sistēma, izbūvējot 7196 m ūdensapgādes tīklu (tajā skaitā pievadus līdz īpašumu robežām), kas dos iespēju mājsaimniecībām izmantot centralizēto ūdensapgādes sistēmu.

Paldies pasūtītājam SIA “Saltavots” par veiksmīgu sadarbību. Paldies mūsu apakšuzņēmējiem un darbu veicējiem par labi paveikto darbu. Paldies mūsu projekta vadītājam Mārtiņam Pošeikam par veiksmīgu būvniecības projekta realizāciju.

Informācija sagatavota izmantojot www.news.lv

Citi raksti šajā kategorijā:

Siguldā svinam Spāru svētkus

Siguldā svinam Spāru svētkus

Šī gada 28.jūnijā Siguldā, Dzērveņu ielā 2, mūsu Siguldas Māju kvartālā svinējām pēdējos Spāru svētkus šajā kvartālā, jo līdz ar šīs mājas pabeigšanu, būsim...