AS “Siguldas Būvmeistars” ir trešais lielākais iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksātājs Siguldas novadā 2011.gadā

Nov 20, 2012

18.novembrī Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā – Goda dienā, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sveica novadniekus un godināja Siguldas novada Gada cilvēkus, Goda novadnieku un pasniedza Atzinības rakstus un Pateicības par sasniegumiem uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un citās jomās. Kopā tika godināti 75 novadnieki .

AS “Siguldas Būvmeistars” saņēma Siguldas novada domes atzinības rakstu, kā trešajām lielākajam iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksātājam Siguldas novadā 2011.gadā.

Lai apkopotu informāciju par uzņēmējdarbības sasniegumiem Siguldas novadā reģistrētiem uzņēmumiem, tika analizēti Valsts ieņēmumu dienesta un SIA „Lursoft” dati. Apbalvojumus „Gada uzņēmums 2012” vairākās nominācijās saņēma arī citi uzņēmumi, kuri veic uzņēmējdarbību Siguldas novadā.

Plašāka informācija ir pieejama http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/64

Citi raksti šajā kategorijā:

Darba laiki 18. novembrī

Darba laiki 18. novembrī

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Valsts svētkos! AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...