AS „Siguldas Būvmeistars” jau otro gadu pēc kārtas iekļūst Ilgtspējas Indeksa Sudraba kategorijā

May 24, 2013

Šogad jau ceturto gadu maija beigās tika pulcēti kopā Ilgtspējas Indeksa dalībnieki, lai jau atkal noskaidrotu Latvijas Ilgtspējīgākos uzņēmumus.

Arī mēs – AS „Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalāmies jau ceturto gadu un šogad jau otro gadu pēc kārtas, mēs ieguvām sudraba novērtējumu .

Kopumā šogad Indeksa noteikšanā piedalījās 72 uzņēmumi, bet ne visi no tiem tika pie godalga novērtējuma. Bronzas kategorijā šogad bija 13 uzņēmumi. Sudraba grupa šogad bija visplašāk pārstāvētā – 22 uzņēmumi. Zelta grupā šogad ir jau 12 uzņēmumi. Un arī platīna grupas uzņēmumu skaits aug – šogad tādi bija jau divi.

Mums Ilgtspējas Indekss ir labs pašnovērtējuma instruments, kurš parāda, ka mūsu izvirzītie mērķi ir pareizi un, ka lēnām tos mums izdodas arī sasniegt. Protams, arī mūsu mērķis nav apstāties pie sudraba kategorijas, gribam sasniegt arī zelta un platīna līmeni. Mēs apzināmies, ka mums vēl ir daudz darāmā, bet dalība Ilgtspējas Indeksā ir laba ar to, ka eksperti ne tikai mūs novērtē, bet katram uzņēmumam tiek sagatavoti arī konkrēti priekšlikumi, kā mēs varam uzlabot savu darbību un kļūt vēl draudzīgāki videi, sabiedrībai, cilvēkiem un kā varam kļūt vēl ilgstspējīgāki.

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...