AS „Siguldas Būvmeistars” jau otro gadu pēc kārtas iekļūst Ilgtspējas Indeksa Sudraba kategorijā

Mai 24, 2013

Šogad jau ceturto gadu maija beigās tika pulcēti kopā Ilgtspējas Indeksa dalībnieki, lai jau atkal noskaidrotu Latvijas Ilgtspējīgākos uzņēmumus.

Arī mēs – AS „Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalāmies jau ceturto gadu un šogad jau otro gadu pēc kārtas, mēs ieguvām sudraba novērtējumu .

Kopumā šogad Indeksa noteikšanā piedalījās 72 uzņēmumi, bet ne visi no tiem tika pie godalga novērtējuma. Bronzas kategorijā šogad bija 13 uzņēmumi. Sudraba grupa šogad bija visplašāk pārstāvētā – 22 uzņēmumi. Zelta grupā šogad ir jau 12 uzņēmumi. Un arī platīna grupas uzņēmumu skaits aug – šogad tādi bija jau divi.

Mums Ilgtspējas Indekss ir labs pašnovērtējuma instruments, kurš parāda, ka mūsu izvirzītie mērķi ir pareizi un, ka lēnām tos mums izdodas arī sasniegt. Protams, arī mūsu mērķis nav apstāties pie sudraba kategorijas, gribam sasniegt arī zelta un platīna līmeni. Mēs apzināmies, ka mums vēl ir daudz darāmā, bet dalība Ilgtspējas Indeksā ir laba ar to, ka eksperti ne tikai mūs novērtē, bet katram uzņēmumam tiek sagatavoti arī konkrēti priekšlikumi, kā mēs varam uzlabot savu darbību un kļūt vēl draudzīgāki videi, sabiedrībai, cilvēkiem un kā varam kļūt vēl ilgstspējīgāki.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...