AS „Siguldas Būvmeistars” piedalījās jaunā projektā par Ilgtspējas indeksa noteikšanu. Eksperti mūsu uzņēmumu ir novērtējuši ar Bronzas līmeni

Apr 28, 2010

Bronzas grupas līmenis – tie uzņēmumi ir spēruši pirmos soļus, lai publiski komunicētu par savu praksi būtiskajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un kopējo tirgu, tomēr rezultāti nav viendabīgi augsti visos rādītājos. Šie uzņēmumi ir noteikuši savu vīziju, misiju un vērtības, kā arī publiskojuši savus korporatīvās atbildības principus, kuru īstenošanā iesaistīts viss uzņēmums.

. Pirmo reizi Latvijā izveidotais Ilgtspējas indekss ir sistemātisks vadības rīks uzņēmuma sasniegumu izvērtēšanai, pārraudzībai un komunikācijai jomās, kurās uzņēmums ietekmē citus – vide, darba vide, tirgus attiecības un atbildība pret sabiedrību. Indekss tiek veidots, lai ar starptautiski atzītu metodoloģiju sekmētu ilgtspējīgu un atbildīgu biznesu Latvijā, vienlaicīgi popularizējot labāko praksi Latvijas uzņēmumos.

2010.gadā Latvijā pirmo reizi tika noteikts uzņēmumu ilgtspējas līmenis. Tika izsūtītas 500 uzaicinājuma vēstules, no kurām 140 uzņēmumi pieteicās un 79 uzņēmumi aizpildīja anketas. Zelta un platīna grupās nav iekļuvis neviens no indeksa dalībniekiem. Indeksa dalībnieki, kuri iegūst zemāku vērtējumu par 40%, netiek publicēti, tomēr tie tāpat kā pārējie uzņēmumi saņem ekspertu rekomendācijas savas ilgtspējas uzlabošanai, kas dod iespēju atkārtoti piedalīties nākamajā gadā. Sudraba grupā tika iekļauti 20 uzņēmumi, savukārt bronzas grupā – 25 uzņēmumi, tai skaitā arī AS „Siguldas Būvmeistars”.


Informācija sagatavota izmantojot Speciālpielikumu laikrakstu „Diena” un „Dienas Bizness” abonentiem, žurnālu „Ilgtspējas indekss 2010”.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...