AS „Siguldas Būvmeistars” saņem atzinības rakstus no Siguldas novada Domes par ieguldījumu novada attīstībā

Dec 21, 2013

Pirmdien, 18.novembrī Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā – Goda dienā, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sveica nomināciju „Goda novadnieks”, „Siguldas novada Gada cilvēks” un „Gada uzņēmums” ieguvējus, kā arī vairākiem novadniekiem pasniedza Domes Atzinības rakstus un Pateicības par sasniegumiem izglītībā, kultūrā, sabiedriskajā darbā un citās jomās. Kopumā pasākumā „Svinam Latviju” tika godināti 87 novadnieki .

Saņemot Siguldas novada Domes Atzinības rakstu, kas ir augstākais pašvaldības apbalvojums un Siguldas novada ģerboņa sudraba piespraudi, nominācijā „Siguldas novada Gada cilvēks 2013” par laureātiem kļuvām arī mēs – AS “Siguldas Būvmeistars”.

Saņēmām atzinības rakstu „Siguldas novada Gada cilvēks Siguldas novada attīstībā 2013” par jaunās pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” būvniecību.
Saņēmām arī atzinības rakstu, kā trešais lielākais iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs,


Paldies Siguldas Novada Domei un siguldiešiem. Mums vienmēr ir patīkami saņemt atzinīgus vārdus par mūsu paveikto. Ir liels prieks, ka mūsu paveikto novērtē mūsu mājās. Paldies!


Informācija sagatavota izmantojot:
http://sigulda.lv/public/lat/jaunumi/8199/

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laiku pirmdien, 10.jūlijā: AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...