AS “Siguldas Būvmeistars” saņem vairākas godalgas “Gada labākā būve Latvijā” 2013.gadā

Apr 2, 2014

Šogad 28.martu mēs gaidījām ar lielu nepacietību, jo tajā tika paziņoti Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotās skates “Gada labākā būve Latvijā” 2013.gada laureāti. AS „Siguldas Būvmeistars” šai skatei bija nominējis 3 būvobjektus. Tagad esam gandarīti, jo mūsu būvētā ūdens transporta līdzekļu novietne Rīgā ir apbalvota kā OTRĀ LABĀKĀ nominācijā JAUNBŪVE. Mums gandarījums par to, ka arī pārējie mūsu pieteiktie būvobjekti „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Priekuļos” un „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā” saņēma atzinības rakstus.

Bet tas vēl nav viss, jo būvniecības, arhitektūras un dizaina mediju organizētajā konkursā „Gada būvinženieris Latvijā 2013” nominācijā „Gada jaunais speciālists Latvijā 2013” 1.VIETU ieguva MĀRTIŅŠ POŠEIKA, bet nominācijā „Gada būvdarbu vadītājs Latvijā 2013” atzinību un firmas „Ramirent” balvu saņēma IVO ROHTLA.

Patīkami, ka mūsu firmas darbība un mūsu speciālistu veikums ir tik augstu novērtēts.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...