AS „Siguldas Būvmeistars” saņēma goda rakstu par nomināciju titulam „Sporta Atbalstītājs”

Dec 18, 2013

13.decembrī Siguldas pagasta kultūras namā notika svinīgā „Sporta laureāts 2013” balvu pasniegšanas ceremonija Siguldas novada labākajiem sportistiem un sporta jomas darbiniekiem. Siguldas pagasta kultūras nama zāle bija pulcējušies gandrīz divi simti sportistu, viņu vecāku, draugu un atbalstītāju.

Pirmie tika sveikti uzņēmēji un organizācijas, kas aizvadītajā gadā atbalstījušas Siguldas novada sportistus un sportisko pasākumu organizētājus.

Pateicības rakstus un balvas saņēma arī AS „Siguldas Būvmeistars”, kā arī citi uzņēmumi, kuri ir atbalstījuši sporta aktivitātes Siguldā.
. Pasākuma turpinājumā tika sumināti titula „Siguldas novada Sporta laureāts” ieguvēji 10 nominācijās.
Nominācijā „Sporta atbalstītājs” galvenajai balvai bija nominēti AS „Siguldas Būvmeistars”, SIA „Siguldas minerālūdens” un Piedzīvojumu parks „Tarzāns”. Galveno balvu saņēma SIA „Siguldas minerālūdens”.

Esam gandarīti, ka mūsu pilsētā ir tik labi attīstīta sportiskās aktivitātes un katram ir iespēja atrast sev piemērotu sporta veidu un arī mēs, kā uzņēmums, atbalstām un mudinām mūsu darbiniekus sportot. Novēlām arī nākošajā gadā mūsu Siguldiešiem veiksmi un izdošanos sportisko mērķu sasniegšanā.

Informācija sagatavota izmantojot www.sigulda.lv

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...