AS „Siguldas Būvmeistars” saņēma LDDK atzinības rakstu kā Sociāli atbildīgākais uzņēmums Rīgas reģionā.

Jūn 13, 2013

Pirmdien, 10.jūnijā Mārupes kultūras namā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) tikšanās ar Rīgas reģiona uzņēmējiem un šā gada labākā darba devēja reģionā apbalvošana.

Tituls „Labākais darba devējs Rīgā” šogad tika piešķirts AS „Aldaris”, savukārt „Labākais darba devējs Rīgas reģionā” – AS „Olainfarm” un SIA „Telms”. Par nozares līderiem Rīgas reģionā atzīti divi uzņēmumi – SIA „BEWE-RIX” un SIA „ALSO Latvia” .

Šogad LDDK labākā darba devēja apbalvojumi tika pasniegti dažādās kategorijās. Tā AS „Siguldas Būvmeistars” godalgota kā „Sociāli atbildīgākais uzņēmums”, bet SIA „Spilva” – kā „Ilgtspējīgas attīstības paraugs”.

Tāpat apbalvojumi tika pasniegti uzņēmumiem AS „Latvijas balzams” („Tradīcijām bagātākais uzņēmums”), SIA „Liktenis („Drošākais uzņēmums”) un AS „Grindeks”(„Veiksmīgas attīstības stratēģijas īstenotājs”).

LDDK ģenerāldirektore Līga Menģelsone: „Šogad LDDK Latvijas reģionu labākos darba devējus apbalvo jau sesto reizi. Turpinām šo tradīciju, lai sacītu paldies uzņēmējiem, kuri ne tikai veiksmīgi attīsta savu biznesu, bet arī rūpējas par saviem darbiniekiem, darba vidi, strādājot ar ilgtermiņa perspektīvu. Pateicības vārdi vismaz reizi gadā nepieciešami, lai akcentētu to, ko šie uzņēmēji dara ne tikai sava reģiona, bet visas Latvijas ekonomikas labā. Turklāt uzņēmējiem jādod iespēja ar savu „veiksmes formulu” iepazīstināt arī citus darba devējus visā Latvijā.”

Labākais darba devējs reģionā tika noteikts, balstoties uz sekojošiem kritērijiem:
• Uzņēmums ievieš labu pārvaldību, kas definēta Labas pārvaldības principos;
• Uzņēmums savā darbībā apliecina korporatīvo sociālo atbildību;
• Uzņēmums aktīvi līdzdarbojas vietējās vai nacionālā līmeņa uzņēmēju biedrībās vai darba devēju organizācijās, stiprinot sociālo dialogu un veicinot labāku pārvaldību noteiktā teritorijā;
• Uzņēmumam nav pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā;
• Uzņēmumam nav nodokļu parādu.

Visi iepriekšminētie kritēriji tika izvērtēti, balstoties uz Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmuma „Lursoft”, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas sniegtajiem datiem par katru konkrētu uzņēmumu, kā arī nozaru un reģionālo uzņēmēju biedrību un darba devēju organizāciju sniegto vērtējumu par uzņēmumu līdzdalību organizētās pilsoniskās sabiedrības darbā, stiprinot sociālo dialogu un veicinot labāku pārvaldību noteiktā nozarē vai teritorijā.

Pirms Rīgas reģiona labākā darba devēja apbalvošanas notika LDDK tikšanās ar reģiona uzņēmējiem, diskutējot par uzņēmumiem aktuāliem jautājumiem. Tāpat vizītes ietvaros Rīgas reģionā tika apmeklēti tādi uzņēmumi kā AS „Spilva”, SIA „BEVE-RIX” un SIA „ALSO Latvia”.

Materiāls sagatavots, izmantojot www.lddk.lv

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...