Būvmeistarieši piedalās skrējienā “Ātrākais ziņnesis” Turaidas tornī

Jun 9, 2010

Jau piekto gadu, sadarbojoties biedrībai “A2”, Turaidas muzejrezervātam un Siguldas novada domei, Siguldas novada svētku ietvaros tika rīkots īpašs skrējiens 38m augstajā Turaidas tornī, lai sabiedrībai atgādinātu seno stāstu par ziņnešiem, kas viduslaikos steigušies pie bīskapa Turaidā vēstīt par svarīgākajiem notikumiem Rīgā un Vāczemē.

Šogad skrējienā “Ātrākais ziņnesis” piedalījās arī AS “Siguldas Būvmeistars” atbalstītā komanda SIGULDIETIS. Sacensību dalībniekiem ir jāpārvar 30 m distance jeb 120 pakāpieni, lai nokļūtu 5.stāvā Skatu laukumā. Uzvarētāji tad kļūst par Svētku ziņnešiem.

Komandas “SIGULDIETIS” starts bija veiksmīgs. Savās dalībnieku vecuma grupās tika izcīnīta pirmā un trešā vieta. Rezultāts – 38 sekundes un tas daudz neatpalika no šo sacensību rekorda.

Esam lepni un gandarīti par Būvmeistariešu sportiskajiem sasniegumiem.
Tā turpināt!!!

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...