Būvnieku sporta spēlēs AS “Siguldas Būvmeistars” izcīnijā atkal 1.vietu!

Aug 27, 2009

Arī šogad neizpalika tik ļoti būvmeistariešu iemīļots pasākums kā būvnieku asociācijas rīkotās sporta spēles. Šajā reizē visi dalībnieki tika pulcināti skaistā Cēsu rajona viesu namā „Mežrozes”.

Uzņēmumu skaits, kuri šogad piedalījās spēlēs bija tikai 10, tomēr tās bija 10 stipras un izturīgas būvnieku komandas, kuras bija atbraukušas lai sportotu un uzvarētu un neviena no komandām nebija gatava piekāpties bez cīņas. Arī mūsējie cīnījās cik spēka. Bija disciplīnas, kurās izcīnījām skaistas uzvaras, savukārt brīžiem līdz uzvarai pietrūka tikai pavisam nedaudz… Volejbolā šogad izcīnījām augsto 2.vietu. Šis sasniegums ir īpaši iepriecinošs, jo tikai pagājušo gadu mēs sākām piedalīties šajā disciplīnā un tad izcīnījām 4.vietu. Šogad pakāpāmies uz augšu un ieguvām 2.vietu. Puiši un meitenes cīnījās cik spēka.. Pirmās spēles bija nedaudz grūtākas, jo nācās pierast vienam pie otra un izjust saspēli, taču tiekot līdz finālam, šķita, ka pietrūka tikai nedaudz veiksmes, lai šogad būtu pirmie. Nekas, būs mums kur augt nākošgad.

Mūsu futbolisti arī cīnījās kā futbola lauvas… Futbola laukums bija slapjš, un brīžiem puišiem nācās skriet lietum līstot, taču tas viņus neatturēja no cīņas un tikt līdz finālam. Finālā tikai pavisam nedaudz pietrūka, lai būtu tik ļoti kārotā pirmā vieta. Šoreiz nācās nedaudz piekāpties pretiniekiem un tāpēc šogad atkal godpilnā 2.vieta.

Virves vilkšanā šogad izcīnījām 3.vietu. Tas bija nelies sarūgtinājums komandai, jo tik ļoti kārojās atkal kausu vest uz Siguldu. Taču pretinieki šoreiz bija nedaudz, nedaudz spēcīgāki. Arī komandu sastāvs tika samazināts – šogad komandā bija 6 cilvēki (4 kungi un 2 dāmas), Kas zina, varbūt pietrūka divu stiprinieku…. Tomēr prieks ir arī par 3.vietu. Malači un paldies visiem, kuri vilka tik aktīvi.

Sporta spēļu organizatori šogad bija sagatavojuši arī citas interesantas komandu spēles. Bija mums dupšubols un pionierubols. Bija mums arī orientēšanās sacensības un stafete, kurā bija jāapliecina savas zināšanas Latvijas kartē un pilsētu nosaukumos. Šajā stafetē Būvmeistaram godpilnā 1.vieta. Arī pionierubolā bija 1.vieta. Dupšubolā gan – atkal 2.vieta.

Kopvērtējumu Siguldas Būvmeistars atkal izcīnīja pirmo vietu!
Paldies visiem, kuri sportoja un paldies visiem, kuri juta līdzi! Un tad jau uz tikšanos sporta spēlēs nākošgad!

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...