Darbs! RBTC “Gāles nams” – IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E (uz noteiktu laiku)

Okt 11, 2022

AS “Siguldas Būvmeistars”
RBTC “Gāles nams”
(reģ.nr.40003047821)
konkursa kārtībā aicina darbā:

IEPIRKUMU SPECIĀLISTU/-I (uz noteiktu laiku)
Savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Pieteikums iepirkumu speciālista (-es) vakancei” sūtīt līdz
2022.gada 24.oktobrim.
Darba pienākumi:

  • Mājsaimniecības, interjera, dārza, pārtikas un zoo preču pasūtīšana.
  • Optimālā krājuma līmeņa kontrole noliktavā un veikalā.
  • Pasūtījumu noformēšana un reģistrēšana grāmatvedības programmā.
  • Kravu pārvadājumu organizēšana.
  • Jaunu produktu ieviešana uzņēmuma produktu klāstā.
  • Nepieciešamo atskaišu un pārskatu sagatavošana uzņēmuma vadībai.
  • Darbs ar esošajiem piegādātājiem, jaunu piegādātāju meklēšana.
  • Piedāvājumu apstrāde, analīze un izvērtēšana.
  • Datu un dokumentu apstrāde, informācijas atjaunošana un saglabāšana datubāzē.
    Prasības:
  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā.
  • Atbildības sajūta, godīgums, precizitāte un spēja strādāt komandā.
  • Analītiskā domāšana, precizitāte.
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel u.c.).
  • Teicamas komunikācijas prasmes.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas, priecāsimies, ja arī angļu valoda nav sveša.
  • Pozitīva attieksme.
    Piedāvājam:
  • Darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā.
  • Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas.
  • Sociālās garantijas.
  • Apmācību.
  • Dinamisku un interesantu darbu.
  • Apmaksātas pusdienas.
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādātā gada.
  • Apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi
  • Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas.
  • Labus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā.

    CV un pieteikuma vēstules, lūdzam, iesniegt:
    Reģistrācijas nr. 40003047821
    Gāles ielā 23a, Siguldā, LV – 2150
    Tālrunis: +371 67971514;
    e-pasts: galesnams@buvmeistars.lv.

    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba
    devējs ir AS “Siguldas Būvmeistars” (Reģ. nr. 40003047821, Gāles iela 27, Sigulda, LV2150).

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

DRUPINĀŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS

AS „Siguldas Būvmeistars” aicina darbā DRUPINĀŠANAS IEKĀRTAS OPERATORU darbam dolomīta karjerā “Tūrkalne” Ropažu pagastā.Sīkāka informācija pa tālruni...