Daudzdzīvokļu māja „Siguldas māju” kvartālā – viena no energoefektīvākajām ēkām Latvijā 2010

Jūn 21, 2011

Nolūkā veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes jomā, Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Žurnāls „Latvijas Būvniecība” šogad pirmo reizi Latvijā izsludināja konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2010”.

20.jūnijā svinīgā pasākumā Melngalvju namā tika paziņoti konkursa rezultāti un pasniegti diplomi.

AS „Siguldas Būvmeistars” piedalījās konkursā, iesniedzot pieteikumus par „Siguldas Māju” kvartāla divām daudzdzīvokļu mājām – Dzērveņu ielā 1 un Dzērveņu ielā 3, un nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīovkokļu ēka – Jaunbūve 2010” daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Dzērveņu ielā 3 ieguva 3.vietu .
Mums ir svarīgas rūpes gan par vidi, gan arī mūsu klientiem un māju iedzīvotājiem, tāpēc esam patiesi priecīgi un lepni, ka esam spējuši uzbūvēt tik energoefektīvu māju un, ka mūsu mājas iedzīvotājiem ir vieni no viszemākajiem siltuma rēķiniem Siguldā. Un līdz ar to arī tiek ietaupīta siltumenerģija.

Arī turpmāk attīstot „Siguldas Māju” kvartālu mēs domāsim par videi draudzīgiem būvniecības risinājumiem un, lai mūsu kvartāls būtu energoefektīvs.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Darba laiks pirmdien, 10.jūlijā!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laiku pirmdien, 10.jūlijā: AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...