Dzīvojamo māju kvartālā “Siguldas Mājas” top jauna daudzdzīvokļu māja un divas privātmājas

Jūn 5, 2014

Šī gada pavasarī uzsākām būvēt jau 6 daudzdzīvokļu māju mūsu “Siguldas Māju” kvartālā. Jaunā māja pēc lieluma un dzīvokļu izvietojuma būs tieši tāda pati kā jau uzbūvētās mājas Dzērveņu ielā 7 un Dzērveņu ielā 9. Kopumā mājai būs 4 stāvi, kur būs 12 trīsi stabu dzīvokļi.
Uz doto brīdi jau esam izbūvējuši pagraba stāvu un turpinām pirmā stāva būvniecības darbus. Būvdarbus plānojam pabeigt šī gada decembrī un jau uz Ziemassvētkiem jaunie īrnieki varēs saņemt jauno dzīvokļu atslēgas. Uz doto brīdi visi 12 dzīvokļi ir norezervēti.

Paralēli daudzdzīvokļu mājai, būvējam arī vēl divas jaunas privātmājas. Privātmājām jau esam izbūvējuši mājas karkasu. Turpinām darbu pie jumta konstrukcijām, drīzumā plānojam svinēt spāru svētkus. Vienai no privātmājām jau ir savs jaunais saimnieks, bet otra vēl ir brīva un to ir iespējams iegādāties. Sīkāka informācija pa tālruni 29266969.
. Plašāka informācija par “Siguldas Māju” kvartālu pieejama www.siguldasmajas.lv.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...