Esam nodevuši ekspluatācijā jau sesto daudzdzīvokļu māju kvartālā “Siguldas Mājas”

Dec 12, 2014

2014.gada 11.decembrī nodevām ekspluatācijā 6 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, ar sakārtotu infrastruktūru, Siguldas Māju kvartālā. Tāpat kā iepriekšējā gada projektā, šajā ēkā ir 12 dzīvokļi, vienā un divos stāvos 3-istabu dzīvokļi ar iekšējo apdari, aprīkotām vannas istabām, virtuves mēbeles ar modernu virtuves tehniku un iespēja kontrolēt savā dzīvoklī apkuri. Katram dzīvoklim plaša noliktavas telpa pagrabā un marķēta vieta auto stāvvietā. Arī šajā projektā ir attīstītas inovācijas. Biezāki logu un balkonu durvju rāmji ar lielāku skaņas un siltumizolācijas koeficientu, starpsienas starp dzīvokļiem būvētas tikai no dzelzsbetona un vieglbetona lai pastiprinātu skaņas izolāciju, siltuma un ūdens skaitītāji ar iespēju lasīt rādījumus attālināti, modernizēta ventilācijas sistēma un citi uzlabojumi. . Neskatoties uz vasaras beigās būvniecībai nelabvēlīgiem laika apstākļiem, praktiski daudzdzīvokļu māju esam uzbūvējuši no pamatiem līdz atslēgai 8 mēnešos.

Paralēli arī būvējām nākošās divas dvīņu mājas Brūkleņu ielā, kur šobrīd ir uzsākti apdares darbi.

Šajā gadā paveiktais darba apjoms liecina par mūsu komandas profesionalitāti. Jāatzīmē būvdarbu vadītāja Mārtiņa Ločmeļa pašaizliedzīgo darbu, Pāvela Vaišļas brigādes saliedētību, apdares speciālistu augsto kvalitāti mūsu uzņēmuma inženiera Ivara Jakovicka vadībā elektriķu, un santehnikas speciālistu atbildīgo darbu.

Ēkas gatavību ekspluatācijai un augsto kvalitāti atzinīgi novērtēja Siguldas būvvaldes vadībā pieņemšanas komisija un mūsu uzņēmuma vadība.

Sakām mīļu paldies visiem iesaistītajiem darbiniekiem, kā arī mūsu darbu vadītājam Ivo Rohtlam par veiksmīgu projekta realizāciju.

Paldies RBTC “Gāles Nams” par veiksmīgu sadarbību.

Paldies par darbu mūsu apakšuzņēmējiem SIA „TTETRA”, SIA „Sanibūve”, SIA „Wesemann”, SIA „LRP”, SIA „Kāpnes LV”, SIA „Bokli”, SIA „Ripo fabrika”, SIA „ESOES”, SIA „Malahīts 7”, SIA „Amberland”, u.c.

Citi raksti šajā kategorijā:

Siguldā svinam Spāru svētkus

Siguldā svinam Spāru svētkus

Šī gada 28.jūnijā Siguldā, Dzērveņu ielā 2, mūsu Siguldas Māju kvartālā svinējām pēdējos Spāru svētkus šajā kvartālā, jo līdz ar šīs mājas pabeigšanu, būsim...