Esam nodevuši ekspluatācijā jauno daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā

Dec 12, 2012

Šodien, 12.12.2012, ar svinīgu akta parakstīšanu, esam nodevuši ekspluatācijā nu jau ceturto daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā, Siguldā, Dzērveņu ielā 7.

Mājas būvniecības darbi tika uzsākti šī gada pavasarī. Mājai kopumā ir 4 stāvi ar 12 dzīvokļiem. Šai mājai arhitekts Varis Rungēvics ir izveidojis nedaudz savādāku ārējo izskatu .

Šajā mājā izvēlējāmies būvēt tikai trīs istabu dzīvokļus, jo šāda veida dzīvokļiem ir vislielākais pieprasījums.
Attiecīgi esam uzbūvējuši vienstāvīgus un divstāvīgus dzīvokļus, attiecīgi ar kopējo platību 73m2 un 80 m2.

Arī šos dzīvokļus mēs piedāvāsim iegādāties vai izīrēt. Sīkāka informācija mājas lapā www.siguldasmajas.lv vai zvanot pa tālruni 29266969.

Šoreiz Īpaši lepojamies, ka nepilna gada laikā esam spējuši uzbūvēt šo dzīvokļu māju. To esam paveikuši, jo mūsu darbinieki, kuri strādā šajā objektā, jau ir ieguvuši labu pieredzi, būvējot pirmās trīs daudzdzīvokļu mājas.

Paldies mūsu darbu vadītājam Ivo Rohtlam un viņa komandai par labi padarīto darbu.

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...