Esam nodevuši Siguldas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtas

Dec 8, 2008

5.decembrī, piedaloties pasūtītāju pārstāvjiem, būvniekiem, projektētājiem kā arī Siguldas novada vadībai, Vides ministrijas pārstāvjiem, svinīgi nodevām Siguldas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtas. AS „Siguldas Būvmeistars” gribētu pateikt lielu paldies visiem sadarbības partneriem, pateicoties kuriem bija iespējama tik veiksmīga projekta realizācija.

Paldies SIA „Aqua-Brambis” Aivaram Brambim, Oskaram Pārpucim un arhitektei Ilzei Kalvelei, SIA „Lakalme” Imantam Ārgalim, Sandrim Paplauskim un Verneram Melnim, pasūtītājam SIA „Saltavots” Jānim Gāgam, Jānim Vīciepam un Pēterim Jurkānam, kā arī paldies mūsu Dānijas sadarbības partneriem Kemic Vandrens A/S, Henrikam Laugesenam, Bo Thielsenam un Finnam Pedersenam. Īpaši mīļš paldies Siguldas Mākslu skolas direktorei Mārai Ārentei un Dacei Viļumsonei un viņas audzēkņiem par skaistajiem noformējuma darbiem. Īpaši paldies Lindai Andrušaitei, Danielai Proškinai, Elīnai Spādei, Ievai Šūmanei, Kārlim Pūcei, Pjotram Iļemenovam-Reinholdam, Paulai Rencei un pārējiem. Paldies arī SIA „ELLAT” un Vides ministrijai, kā arī visiem pārējiem, kuri piedalījās projekta realizācijā.

Paldies arī mūsu darbu vadītājiem Aleksandram Bezrukovam, Rolandam Gaspažiņam, Arnim Urbānam, kā arī visiem pārējiem, kuri bija iesaistīti šī projekta realizācijā.

Paldies arī Latvijas Republikas Vides ministrijai par projekta līdzfinansēšanu. Projekts ir tapis ar ES Kohēzijas fonda līdzekļu atbalstu.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...