Esam noslēguši līgumu ar Siguldas novada Domi par Skolas ēkas Laureņču ielā 7 vienkāršotās renovācijas darbiem

Apr 15, 2013

Līgums paredz skolas ēkas iekštelpu vienkāršoto renovāciju. Līguma ietvaros tiks nomainīts viss grīdas segums, grīdas tiks betonētas un pārklātas ar linoleju.

Tiks veikti arī demontāžas darbi, nojaucot vairākas starpsienas, telpas padarot plašākas un ērtākas. Tiks pilnībā pārbūvēti sanitārie mezgli. Skolas ēkā tiks sakārtotas iekšējās inženierkomunikācijas – izveidota jauna apkures sistēma, sakārtos ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmas un vājstrāvu tīklus. Pēc inženierkomunikāciju un grīdu izbūves, visām ēkas telpām tiks veikts iekštelpu remonts, bet dažas piedzīvos būtisku renovāciju.

Plašākie remontdarbi notiks ēkas 1.stāvā, kurā izbūvēs plašu resursu centru – bibliotēku, lasītavu ar piekļuvi 12 datoru vietām, kā arī atpūtas zonu. Telpas pielāgos specializētiem mācību kabinetiem – mākslai, dabaszinībām, kā arī interešu izglītības realizēšanai. 1.stāvā atradīsies arī liela, gaiša un plaša ēdnīca. Datorklasē izbūvēs 24 datorpieslēgumus. Tiks atjaunotas arī kāpnes trīs stāvu augstumā, kā arī pārbūvēta garderobe pagrabstāvā.

Papildu tiks ierīkota mehāniskā ventilācija ēdamzālē, virtuves blokā, aktu zālē un visās labierīcībās.

Darbus plānojam pabeigt augustā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...