Esam noslēguši līgumu par darbiem Ķekavā

Mar 14, 2012

2012.gada 9.martā noslēdzām līgumu ar SIA „Ķekavas Nami” par „Ūdensapgādes un kanalizācijas attīstību Ķekavā (II.fāze)- būvdarbiem”, id.nr. ĶN2011/3.

Kopumā darbi ir plānot četrās daļās – Katlakalna ciematā, Odukalna ciematā, Ziedoņa ciematā un Vimbukroga ciematā. Katlakalna ciematā plānojam izbūvēt ūdensvada tīklus ar kopējo garumu 7797m, jaunus pašteces kanalizācijas tīklus ar kopējo garumu 7697 m, jaunu kanalizācijas spiedvadu posmu ar kopējo garumu – 417m, kā arī trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un rekonstruēt vienu esošo sūkņu staciju.

Odukalna ciematā plānojam izbūvēt jaunu pašteces kanalizācijas tīklu ar kopējo garumu 7315m, jaunu kanalizācijas spiedvadu ar kopējo garumu 4700m, kā arī izbūvēt trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas.

Ziedoņa ciematā plņaojam izbūvēt jaunu kanalizācijas spiedvadu ar kopējo garumu 935m, jaunu pašteces kanalizācijas tīklu ar kopējo garumu 115m, kā arī vienas jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas izbūvi.

Vimbukroga ciematā plānojam izbūvēt jaunu pašteces kanalizācijas tīklu ar kopējo garumu 4535 m, jaunu kanalizācijas spiedvadu posmu ar kopējo garumu 660m, kā arī izbūvēt divas jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas.

Darbus plānojam pabeigt līdz 2013.gada beigām.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...