Esam pabeiguši 2006.gada lielāko objektu – Tirdzniecības centru Tukumā

Dec 4, 2006

2006.gada novembra mēnesī AS “Siguldas Būvmeistars” pabeidza šī gada lielāko objektu – tirdzniecības centru “Alhaus” Tukumā, Zemītes ielā 2a, kas tika būvēts pēc SIA “D&V” pasūtījuma. Tirdzniecības centrs savus pirmos pircējus sāka uzņemt jau decembra sākumā. Tirdzniecības centrs izbūvēts ar kopējo platību 6200 m2, no kuras 1300 m2 ir paredzēti būvmateriālu tirdzniecības āra nojumei. Iekštelpās ir izveidotas būvmateriālu un mēbeļu veikala nodaļas ar noliktavām, kā arī kafejnīca ar palīgtelpām 1. stāvā. Tā pat ēkas 1. un 2. stāvā ir moderni aprīkotas biroja telpas ar ģērbtuvēm un palīgtelpām. Lielveikala kopējā platība 1. stāvā ir 4705 m2, savukārt 2. stāvā – 191.7 m2.

Kopumā projektu varam raksturot kā ļoti veiksmīgu. Uzsākot būvdarbus, teritorija bija nesakārtota un neizteiksmīga, taču tagad apkārtne priecē ar savu sakārtoto infrastruktūru un sakārtotu vidi. Tirdzniecības centrs ir labi izgaismots ar plašu autostāvvietu un brīvi pieejams ikvienam pircējam.

Projekta autors SIA “Arhitektes I. Kalveles birojs” ir panācis būtībā vienkārša objekta mūsdienīgu arhitektonisko izpildījumu, kas izceļas ar savu fasādes apdari, labiekārtošanu, apzaļumošanu un citiem elementiem.

Gribētos pievērst uzmanību savdabīgi veidotajam un oriģinālajam ieejas mezglam, kas sevī ietver interesantus un veiksmīgus dzelzsbetona konstrukciju risinājumus. Dekoratīvajā apdarē sekmīgi izmantotas arī ķieģeļu flīzes, kas fasādei piešķir izteiksmīgu noformējumu. Veikti arī apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbi un izbūvēts Vilkājas ielas sākumposms.

Vēlamies uzsvērt veiksmīgo sadarbību ar pasūtītāju SIA “D&V” un produktīvo apakšuzņēmēju darbu.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...