Esam pabeiguši darbus pie Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitātes uzlabošanas

Jūn 27, 2014

25.jūnijā tika pabeigti darbi līguma “Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitāti (Kārsavas iela 22, Baltinava, Baltinavas novads)“ ietvaros.

Projekta ievaros tika veikti sekojoši darbi:
– sienu siltināšana – 2126m2;
– cokola siltināšana – 176m2;
– jumta seguma nomaiņa – 200m2;
– 3 gaisa apstrādes iekārtas;
– 87 gb. apkures sistēmas radiatori.
Kopējais būvniecības ilgums bija 3 mēneši. .
Projekta realizācijā tika izmantoti Latvijā ražoti materiāli: KNAUF līmjava; KNAUF fasādes apmetums. Esam izmantojuši arī ekoloģisko materiālu – “Rockwool” akmens vates plāksnes.
Pēc ēkas pagaidu energosertifikāta datiem faktiskais norobežojošo konstrukciju īpatnējais siltuma zudumu koeficients ir 0,81 W/m2K, normatīvais – 1,00 W/m2K.

Paldies par veiksmīgu sadarbību sakām Baltinavas novada domei, kā arī paldies par veiksmīgu darbu sakām apakšuzņēmējiem SIA “Wood Constractions” par siltināšanas darbiem, SIA “Sanibūve” par apkures un ventilācijas sistēmu rekonstrukciju.

Paldies arī mūsu būvdarbu vadītājam Jānim Keiselim par veiksmīgi realizētu projektu.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...