Esam pabeiguši darbus pie Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitātes uzlabošanas

Jun 27, 2014

25.jūnijā tika pabeigti darbi līguma “Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitāti (Kārsavas iela 22, Baltinava, Baltinavas novads)“ ietvaros.

Projekta ievaros tika veikti sekojoši darbi:
– sienu siltināšana – 2126m2;
– cokola siltināšana – 176m2;
– jumta seguma nomaiņa – 200m2;
– 3 gaisa apstrādes iekārtas;
– 87 gb. apkures sistēmas radiatori.
Kopējais būvniecības ilgums bija 3 mēneši. .
Projekta realizācijā tika izmantoti Latvijā ražoti materiāli: KNAUF līmjava; KNAUF fasādes apmetums. Esam izmantojuši arī ekoloģisko materiālu – “Rockwool” akmens vates plāksnes.
Pēc ēkas pagaidu energosertifikāta datiem faktiskais norobežojošo konstrukciju īpatnējais siltuma zudumu koeficients ir 0,81 W/m2K, normatīvais – 1,00 W/m2K.

Paldies par veiksmīgu sadarbību sakām Baltinavas novada domei, kā arī paldies par veiksmīgu darbu sakām apakšuzņēmējiem SIA “Wood Constractions” par siltināšanas darbiem, SIA “Sanibūve” par apkures un ventilācijas sistēmu rekonstrukciju.

Paldies arī mūsu būvdarbu vadītājam Jānim Keiselim par veiksmīgi realizētu projektu.

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...