Esam pabeiguši objektu „Jaunu notekūdeņu attīrīšanas ietaišu projektēšana un būvdarbi Īslīces pagasta Rītausmas ciemā”

Nov 16, 2012

16.novembrī, ar svinīgu lentas griezšanu, ekspluatācijā tika nodotas Īslīces notekūdens attīrīšanas iekārtas Rītausmas ciemā.

Projekta gaitā Tika nojaukta vecā hlorētava un uzbūvētas jaunās Notekūdeņu attīrīšanas ietaises ar jaudu 772m3/dnn , kurā ietilpst Priekšattīrīšanas ēka, Aerotenki un izlaides bloks. Viss aprīkots ar automātiku.
Tika uzbūvēta arī administrācijas ēka 64m2, dūņu lauks ar jumtu 240m2, ceļi un laukumi (bruģis) 1270m2, kā arī izbūvēti ārējie tīkli (kanalizācija-220m, ūdensvads- 100m)

Darbi tika veikti 18 mēnešu garumā.
. Paldies mūsu pasūtītājām SIA „Īslīces Ūdens” un apakšuzņēmējiem SIA „Vesta ABM”, kas veica celtniecības darbus un SIA „LaKalme”, kas veica projektēšanas darbus, iekārtu piegādi un uzstādīšanu, kā arī SCADA izbūvi.

Paldies arī mūsu darbu vadītājiem Jānim Keiselim un pārējiem mūsu darbiniekiem par ieguldīto darbu veiksmīga objekta realizēšanā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...