Esam pabeiguši renovācijas darbus Mālpils profesionālas vidusskolas sporta zālē un palīgtelpās

Jan 11, 2010

Ar svinīgu nodošanas pasākumu 2010.gada 7.janvārī nodevām ekspluatācijā Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāli un palīgtelpas.

6 nedēļu laikā veicām palīgtelpu un zāles kosmētisko remontu , pilnībā sporta zālei nomainījām grīdas segumu un uzstādījām jaunu sporta inventāru un godalgu stendu. Nomainījām evakuācijas izejas durvis un iekšdurvis. Rekonstruējām ventilācijas un apkures sistēmu. Veicām elektroinstalācijas darbus un uzstādījām jaunus apgaismes ķermeņus. Uzstādījām ugunsdrošības signalizāciju.

Svinīgajā atklāšanas dienā arī Siguldas Būvmeistara darbiniekiem bija jādemonstrē savas prasmes sportojot. Mūsu komanda ar to tika labi galā un gods godam stājās pretī spēcīgajai skolas streetbola komandai.

Paldies mūsu pasūtītājam un paldies visiem darbiniekiem, kuri darbojās šajā objektā. Darbus vadīja Ivo Rohtla.

Novēlam visiem audzēkņiem aktīvu un panākumiem bagātu sportošanu.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...