Esam pabeiguši renovācijas darbus Siguldas Laurenču sākumskolā

Sep 2, 2013

1.septembrī skolā pulcējās šīs skolas skolotāji, skolēni un viņu vecāki, kā arī Domes pārstāvji, lai svinīgi atklātu renovēto skolu.

AS „Siguldas Būvmeistars” šajā objektā strādāja no šī gada aprīļa līdz augusta beigām.

Projekta realizācijas ietvaros tika veikta pilna iekštelpu un iekšējo inženiertīklu renovācija. Lai telpas padarītu plašākas un ērtākas, daļa starpsienu tika demontētas un pārbūvētas, pārbūvēti sanitārie mezgli, sakārtotas iekšējās inženierkomunikācijas – izveidota jauna apkures un vēdināšanas sistēma, no jauna izbūvēta ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmas, elektroapgādes un vājstrāvu tīkli.

Pēc inženierkomunikāciju un grīdu izbūves, visām ēkas telpām tika veikts iekštelpu remonts un nomainītas visas iekšdurvis, bet dažas telpas tika pārbūvētas pilnībā – atbilstoši modernas mācību iestādes prasībām.
Plašākie remontdarbi tika veikti ēkas 1.stāvā, kurā izbūvējām plašu resursu centru – bibliotēku, lasītavu ar piekļuvi 12 datoru vietām, kā arī atpūtas zonu. Telpas tika pielāgotas specializētiem mācību kabinetiem – mākslai, dabaszinībām, kā arī interešu izglītības realizēšanai. 1.stāvā ir liela, gaiša un plaša ēdnīca.

Datorklasē tika izbūvēti 24 datorpieslēgumi.

Tika atjaunotas arī kāpnes, nomainītas kāpņu margas, kā arī pārbūvēta garderobe pagrabstāvā.

Virtuves bloks tika apgādāts ar jaunām un modernām virtuves tehnoloģiskajām iekārtām, arī virtuvē no jauna izbūvēti ūdensapgādes, apkures, kanalizācijas, elektroapgādes un ventilācijas tīkli.


Sakām mīļu paldies pasūtītājam – Siguldas novada Domei par veiksmīgo sadarbību šī objekta realizēšanā. Īpaši paldies mūsu AS „Siguldas Būvmeistars” Būvniecības direktoram Jurim Pošeikam un projekta vadītāja palīgam Rolandam Goldem. Paldies Gatim Braueram un SIA „Wood Construction”, Mārim Kliginam, Uldim Vītolam un SIA „VAKS Serviss”, kā arī elektriķim – Igoram Kokaram. Paldies visiem apakšuzņēmējiem un darbu veicējiem, kuri piedalījās šī projekta realizēšanā.

Foto:www.delfi.lv

Citi raksti šajā kategorijā:

Darba laiki 18. novembrī

Darba laiki 18. novembrī

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Valsts svētkos! AS “Siguldas Būvmeistars” biroja darba...

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...