Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā unikālu objektu “Bobsleja un kamaniņu starta estakādes būvniecība” Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases teritorijā

Aug 27, 2009

Sigulda ir pazīstama kā viens no Latvijas galvenajiem ziemas sporta centriem. Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē regulāri notiek Eiropas un pasaules līmeņa sacensības kamaniņu sportā, skeletonā un bobslejā, trase tiek izmantota arī kā Latvijas izlases treniņu bāze. Līdz šim tikai nedaudzos pasaules ziemas sporta veidu kompleksos (ASV, Kanādā, Vācijā, Itālijā un Šveicē) bija iespējams neatkarīgi trenēt startu, kas šajos sporta veidos ir viens no būtiskākajiem faktoriem laba rezultāta sasniegšanai.

Pateicoties veiksmīgai AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Bobsleja un kamaniņu trase „Sigulda”” sadarbībai, šāda unikāla būve ir tapusi arī Siguldā.

Uz betona divslīpju plātnes tiek uzsaldēts ledus, uz kura notiek starta treniņi. Plātnes pārsegums ir veidots no liektām metāla konstrukcijām, kuras ir nosegtas ar polikarbonātu.

Projektu bija izstrādājis uzņēmums SIA “ARHO”.

AS „Siguldas Būvmeistars” ir pateicīgs saviem apakšuzņēmējiem par kvalitatīvu un veiksmīgu sadarbību.
Metāla konstrukciju montāža – SIA „Vikom”
Polikarbonāta montāža – AS „Proplastik”
Saldēšanas sistēma – SIA „Friteks”
Ceļi un laukumi – SIA ”Kvinta Plus”
Apzaļumošana – SIA „Siguldas Dārzi”.


Un ar nepacietību gaidām Latvijas izlases labus sportiskos rezultātus tuvojošajās Ziemas Olimpiskajās spēlēs! Lai viņiem veicas un izdodas!

Citi raksti šajā kategorijā: