Esam saņēmuši pateicības rakstu no Siguldas novada Domes par ieguldījumu un atbalstu Siguldas novada sporta dzīves attīstībā un sporta pasākumu īstenošanā

Dec 15, 2014

12.decembrī Siguldas pagasta kultūras namā notika svinīgā „Siguldas novada Sporta laureāts 2014” balvu pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika pasniegti apbalvojumi labākajiem Siguldas novada sportistiem, sporta skolotājiem, treneriem un citiem sporta jomas darbiniekiem un organizācijām, kā arī balva par Mūža ieguldījumu sportā .

Pirmie tika sveikti uzņēmēji un organizācijas, kas aizvadītajā gadā sniegušas atbalstu dažādu sporta aktivitāšu īstenošanā Siguldas novadā. Pateicības rakstu saņēmām arī mēs.

Pasākuma turpinājumā tika sumināti titula „Siguldas novada Sporta laureāts 2014” ieguvēji 10 nominācijās. Katrs nominants saņēma Siguldas novada Domes Pateicību, bet Sporta laureāta 2014 titula ieguvējs saņēma speciālu šim pasākumam gatavotu balvu.

Plašāka informācija pieejama: http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/10030/

Citi raksti šajā kategorijā:

Darba laiki Lieldienās 2021

Darba laiki Lieldienās 2021

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Lieldienās! AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta...