Esam svinīgi nodevuši Lielvārdes notekūdeņu attīrīšanas iekārtu objektu

Nov 19, 2008

Šī gada 14.novembrī, tieši pirms mūsu valsts 90.dzimšanas dienas kulminācijas svinībām, mēs, esot klāt mūsu pasūtītājam, Lielvārdes domei, preses un citiem pārstāvjiem, svinīgi nodevām mūsu Lielvārdes notekūdeņu attīrīšanas iekārtu objektu. Tagad Lielvārde var lepoties ar jaunām un modernām notekūdeņu attīrīšanas iekārtām un Daugavā tiek ielaists tīrs ūdens.

AS „Siguldas Būvmeistars” gribētu izteikt lielu paldies par veiksmīgu sadarbību pasūtītājam SIA „Lielvārdes Remte” un Aivaram Griņēvičam ar viņa kolektīvu, projektētājiem SIA „A Projekts” Aivara Ševčuka vadībā, inženieru kolektīvām Sandra Paplauska vadībā un Imantam Ārgalim Jurim Vītolam un Rihardam Ābolam, kā arī būvuzraugam Jurim Rimšam un Ivetai Grigulei. Paldies arī visiem pārējiem, kuri piedalījās šī objekta veiksmīgā realizācijā.

Paldies arī mūsu būvdarbu vadītājam Leonardam Strautiņam, kurš inženierbūvju celtniecībā ir ļoti veiksmīgs un pieredzējis speciālists.

Izsakām arī lielu pateicību Latvijas Republikas vides ministrijai par projekta līdzfinansēšanu. Projekts ir tapis ar ES Kohēzijas fonda līdzekļu atbalstu.

Citi raksti šajā kategorijā: