Esam veiksmīgi uzbūvējuši un nodevuši ekspluatācijā Laivu centra kompleksu „Marina Malina”, kurš atrodas ainaviski skaistā vietā uz pussalas Ķīšezera krastā

Nov 19, 2013

15.novembrī svinīgā pasākumā jaunuzbūvētajā laivu centrā “Marina Malina” tikās visi būvniecības procesā iesaistītie, lai ar svinīgu lentas pārgriešanu nodotu ekspluatācijā jauno laivu piestātni.

Līguma ietvaros tika izbūvēta slēgts laivu, jahtu un kuteru novietnes komplkess. Ellings, kur tiks veikti laivu remontu, tehniskās apkopes un ar to saistītas palīgtelpas – noliktavas, dušas, ģērbuves, tualetes. Personāla telpas, u.c .

Atsevišķi izbūvējām Laivu centra administratīvo ēku ar biroja, apsardzes, veikala, apmācību un semināru telpām. Teritorijā veicām labiekārtošanas darbus, izveidojām atklātu laukumu, kurš paredzēts laivu novietošanai, izbūvējām bruģētu laukumu ērtai piebraukšanai ar autostāvvietām.

Paralēli veicām darbus pie Latvijā pirmā Kanalizācijas muzeja izveides, kurš arī ietilpst komleksa daļā. Esam sagatavojuši nolaišanai ūdenī vasaras sezonā peldošo laivu piestātni pie izbūvēta dzelzsbetona slipa. Laivu centrā ierīkojām novērošanas un signalizācijas sistēmu. Darbus veicām no 2012.gada pavasara līdz 2013 gada rudenimMums ir liels gandarījums par veikto darbu un sakārtotu vidi.

Paldies pasūtītājam SIA „Aqua-Brambis” un tās valdes priekšsēdētājam Aivaram Brambim par veiksmīgu sadarbību. Paldies arī objekta būvuzraugam Sandrim Paplavskim, autoruzraudzības pārstāvim Guntaram Maļinam un projektētājam SIA „Alksnis”.

Paldies mūsu pašu būvniekiem Ivo Rohtlam un Mārtiņam Ločmelim, kuri strādāja šajā objektā un vadīja darbus.

Paldies arī visiem darbu veicējiem un apakšuzņēmējiem: SIA „Armoteks”, SIA „Vikom”, SIA „Totas”, SIA „Kvinta”, SIA „Siltumsūkņu centrs”, SIA „Staļļi”, SIA „Wi-Fi”.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...