Jauns Ramirent būvtehnikas nomas punkts Siguldā

Mar 16, 2007

AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Ramirent” sadarbības rezultātā 14.martā oficiāli tika atvērts jauns RAMIRENT būvtehnikas nomas punkts Siguldā pie RBTC „Gāles Nams” Gāles ielā 23a. Sadarbības galvenais mērķis ir papildus būvmateriālu iegādei radīt būvmateriālu patērētājiem Siguldas reģionā jaunas, plašākas un ērtākas celtniecības instrumentu un iekārtu nomas iespējas ar augstāka līmeņa servisa nodrošināšanu.

Mēs esam pārliecināti, ka AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Ramirent” sadarbības uzsākšana, ļaus katram mūsu klientam saņemt stabilus un kvalitatīvus celtniecības instrumentu un iekārtu nomas pakalpojumus vienviet ar celtniecības materiālu iegādi, tādejādi nodrošinot iespēju efektīvāk izmantot mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstu sev vēlamajā laikā un vietā.

Ramirent nomas punktā var iznomāt atskaldāmos āmurus, blietēšanas iekārtas, elektroiekārtas, kompresorus, konteinerus, mājiņas, mitruma separatorus, pacēlājus, rokas elektroinstrumentus, sastatnes, sildītājus, sūkņus, tehniku darbam ar betonu, tīrīšanas iekārtas, traktortehniku, veidņus, žogus un daudz ko citu.

Ramirent nomas punkta darba laiks ir darbdienās no 8:00 līdz 17:00. Tālrunis uzziņām 67971991, mob. tālrunis 29757869.

Gaidīsim jūs ciemos Gāles namā un Ramirent nomas punktā!

Citi raksti šajā kategorijā:

30. Vienības brauciens

30. Vienības brauciens

2020.gada 6.septembrī Siguldā jau 30 reizi norisinājās Vienības brauciens. Arī šogad, kā jau daudzus iepriekšējos gadus, braucienā piedalījās arī AS “Siguldas...

Spāru svētki, augusts, 2020

Spāru svētki, augusts, 2020

Sižetu veidoja SIA VIDZEMES TELEVĪZIJA (ReTV kanāls) 14.augustā ar svinīgu pasākumu tika svinēti pirmie Spāru svētku Cēsu māju kvartālā. 2020.gada sākumā...