Konkursā „Siguldas novada Sporta laureāts 2015” esam saņēmuši Siguldas novada sudraba nozīmīti kā viens no uzņēmumiem, kas aizvadītajā gadā pašvaldībai snieguši atbalstu dažādu sporta aktivitāšu īstenošanā

Mar 7, 2016

2016.gada 4.martā Siguldā notika svinīgā „Siguldas novada Sporta laureāts 2015” balvu pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika pasniegti apbalvojumi labākajiem Siguldas novada sportistiem, sporta skolotājiem, treneriem un citiem sporta jomas darbiniekiem un organizācijām, kā arī balva par Mūža ieguldījumu sportā. MTB velo komandai «Siguldietis» tika piešķirts tituls «Gada komanda tautas sportā».
Tika sveikti uzņēmēji un organizācijas, kas aizvadītajā gadā sniegušas atbalstu dažādu sporta aktivitāšu īstenošanā Siguldas novadā. Sudraba nozīmīti saņēmām arī mēs.
Pasākuma turpinājumā tika sumināti titula „Siguldas novada Sporta laureāts 2015” ieguvēji 12 nominācijās. Katrs nominants saņēma īpaši veidotu kausu un titulu „Siguldas novada Sporta laureāts”.

Citi raksti šajā kategorijā:

Darba laiki Lieldienās 2021

Darba laiki Lieldienās 2021

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Lieldienās! AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta...