Kvartāla “Siguldas Mājas” aktualitātes

Sep 26, 2012

Par jaunumiem dzīvojamo māju kvartālā “Siguldas Mājas” variet lasīt Neatkarīgas rīta avīzes pielikumā Neatkarīgā Sigulda.

Rakstu iespējams izlasīt arī internetā
http://nra.lv/latvija/regionos/80452-nac-dzivot-sigulda.htm .
Dzīvojamo māju kvartāls „Siguldas Mājas” ir jaunākais dzīvojamo māju kvartāls, ko attīsta AS „Siguldas Būvmeistars”. Par jaunumiem kvartālā sīkāk stāsta AS „Siguldas Būvmeistars” tirgzinību vadītāja Ieva Vilcāne.

Kvartāla būvniecības darbi tika uzsākti 2007.gadā un pašreiz kvartālā ir izbūvētas četras daudzdzīvokļu mājas, divas privātmājas, izveidots ērts auto stāvlaukums, noasfaltēts piebraucamais ceļš, nobruģēti gājēji celiņi un izveidoti bērnu rotaļu laukumi.

Iedzīvotāji ir iemīļojuši mūsu ciematu un interese par dzīvokļiem ir liela. Gadījumā, ja kāds no dzīvokļiem tomēr atbrīvojas, ilgi tukšs tas nepaliek. Mūsu mājās ir vieni no zemākajiem komunālo maksājumu rēķiniem Siguldā un, jo katram dzīvoklim ir individuāls siltuma skaitītājs, kas ļauj iedzīvotājiem ietaupīt.. Kvartāla iedzīvotāji zina, ka par siltumu būs jāmaksā tikai tik, cik patērēts, kas mudina viņus siltumu dzīvoklī regulēt pašiem. Lētākais maksājums par siltumu 2011.gada ziemā 60m2 dzīvoklim bija vien 15 latu mēnesī. Ne velti dzīvokļu mājas energoefektivitāti ir novērtējuši arī profesionāļi, to atzīstot par vienu no energoefektīvākajām jaunbūvēm 2010.gadā.

Blakus kvartālam 2011.gadā tika atvērts jauns bērnudārzs, netālu ir arī skola. Visa kvartāla infrastruktūra ir ideāli piemērota ģimenēm. Dzīvokļu mājām ir ērti un plaši bērnu rotaļu laukumi, un māju iedzīvotājus priecē skaists dīķis, kurā peld zivis un mājvietu ir atradusi pīļu ģimene.

Lielais pieprasījums pēc dzīvokļiem mūs mudināja šī gada sākumā uzsākt nākošās – ceturtās daudzdzīvokļu mājas būvniecību. Māju pilnībā pabeigt plānojam šī gada decembrī. Dzīvokļu mājā būs vienstāvīgi un divstāvīgi trīs istabu dzīvokļi, attiecīgi ar kopējo platību 73 un 80m2. Arī šajā mājā mēs piedāvājam izīrēt dzīvokļus ar izpirkuma tiesībām. Tas nozīmē, ka, noslēdzot īres līgumu, iedzīvotājiem ir iespēja divu gadu laikā dzīvokli izpirkt, attiecīgi uzkrājot šajā laikā samaksāto īres naudu, par kuras vērtību tiek samazināta dzīvokļa pirkuma summa. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, pilnībā aprīkotu vannas istabu, kā arī virtuves mēbelēm un tehniku. Jaunajai mājai ir četri stāvi ar 12 dzīvokļiem. Šobrīd jau vairāk nekā puse dzīvokļu ir rezervēti.

Esam priecīgi, ka kvartāls aug un attīstās. Cilvēki labprāt izvēlas nākt dzīvot mūsu kvartālā, jo iegūst komfortablu dzīvesvietu un sakārtotu vidi. Pašreiz pieprasīti ir ērti un ekonomiski dzīvokļi, un mums ir izdevies sabalansēt izmaksas, tai pat laikā saglabājot augstu kvalitāti. Vairāku gadu gaitā esam guvuši vērā ņemamu pieredzi dzīvokļu māju būvniecībā. Ir piemeklēti labākie risinājumi un tehnoloģijas, un šobrīd varam lepoties ar mūsu profesionālo darbinieku komandu un būvniecības tempiem.

Arī dvīņu mājas būvniecībā esam izmantojuši uzkrātās zināšanas, un pirmās privātmājas Siguldas Māju kvartālā ir izbūvētas, izmantojot jau gatavus, speciāli pasūtītus, siltinātus paneļus. Šāda privātmāju būvniecības tehnoloģija Latvijā vēl ir jaunums, un mēs domājam , ka tā ir ērta un efektīva metode. Arī nākošās dvīņu mājas kvartālā esam ieplānojuši būvēt, izmantojot paneļu tehnoloģiju.

Pirmo privātmāju nodevām ekspluatācijā šī gada sākumā, un tās īpašnieks ar rezultātu ir apmierināts. Otra privātmāja savu saimnieku vēl gaida. Māja ir pilnībā pabeigta, tai ir pilna iekšējā apdare, aprīkotas vannas istabas un virtuves iekārta. Sevišķi mājīgu to dara skaistais kamīns viesistabā. Sīkāku informāciju par pieejamajiem dzīvokļiem un privātmājām meklējiet mūsu mājas lapā www.siguldasmajas.lv.

Mēs lepojamies ar „Siguldas Māju” kvartālu un esam pārliecināti, ka arī turpmāk tas attīstīsies un veidosies par ļoti jauku, sakoptu un patīkamu vietu. Tāpēc aicinām visus – nāc dzīvot Siguldā!

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...