Nāc dzīvot Cēsīs

Apr 8, 2020

Uzzini vairāk https://cesumajas.lv/

“Cēsu Mājas”
AS “Siguldas Būvmeistars” ir uzsācis darbus pie jaunā daudzdzīvokļu māju kvartāla Cēsīs, Saules ielas un Vilku ielas rajonā. Jaunais kvartāls atrodas Cēsīs – kultūras, mākslas un aktīvās sportošanas pilsētā. Te ir īpaša vide, kur tā vien gribas palikt un uzkavēties ilgāk. Cēsīs var dzīvi izbaudīt gan mākslas un kultūras pasākumos, gan aktīvi sportojot gan ziemā, gan vasarā.

Turklāt Cēsis atrodas vien 1.30h braucienā no Rīgas centra. Un no Cēsīm uz Rīgu ik dienu kursē ekspress vilciens, kas ir lieliska iespēja nokļūt no rīta uz darbu un vakarā atpakaļ uz mājām.

Kopumā kvartālā tiks izbūvētas 4 daudzdzīvokļu mājas ar gandrīz 100 dzīvokļiem. Plānoti ir gan divu, gan trīs istabu dzīvokļi. 2020.gadā kvartālā tiks izbūvēta pirmā māja, kurā būs 24 dzīvokļi, 16 divu istabu dzīvokļi un 8 trīs istabu dzīvokļi.
Kvartālā tiks izbūvēts arī atsevišķs autostāvvietu un noliktavu telpu komplekss, kas atradīsies telpās zem jumta. Šīs stāvvietas un noliktavas telpas būs iespēja izīrēt. Kvartālam tiks labiekārtota teritorija, izveidoti bērnu rotaļu laukumi, piebraucamie ceļi.

Kopumā kvartālu ir plānots izbūvēt līdz 2024.gadam.
Kvartāls atrodas 2km attālumā no centrālās dzelzceļa stacijas. Cēsu koncertzāle no kvartāla ir 2,5 km attālumā, Cēsu valsts ģimnāzija ir 1,3km attālumā. Turpat līdzās kvartālam atrodas arī pilsētas 5.bērnudārzs, kurā pavisam nesen tika veikti rekonstrukcijas darbi. Sporta komplekss atrodas 1,8 km attālumā.

Citi raksti šajā kategorijā: