Nāc dzīvot Siguldā

Dec 6, 2007

Uzzini vairāk https://siguldasmajas.lv/

Kopumā dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas” ir paredzēts uzbūvēt 7 dvīņu mājās (14 privātmājas) un 9 daudzdzīvokļu mājas ar izbūvētiem piebraucamiem ceļiem, labiekārtotu teritoriju, izveidotiem bērnu rotaļu laukumiem, kā arī automašīnu stāvlaukumu.

Kvartālu plānots realizēt vairākos etapos laika posmā no 2007. – 2017.gadam.

Uz doto brīdi ir uzbūvētas septiņas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un un četras privātmājas.

2017.gadā esam uzsākuši būvēt vēl vienu, kopumā jau astoto daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā.

Daudzdzīvokļu mājas

2003.gadā AS „Siguldas Būvmeistars” uzsāka darbu pie ilgi lolota projekta – dzīvojamo namu kvartāla „Iekšciems – Siguldā”.
Projekts tika īstenots sadarbībā ar Siguldas novada domi – AS „Siguldas Būvmeistars” uzvarēja domes rīkotajā konkursā „Par tiesībām investēt līdzekļus mikrorajona apbūves projektēšanai un būvniecībai Siguldas pilsētā, Strēlnieku un Jaunatnes ielu kvartālā”.
Kvartāla būvniecība tika uzsākta 2004.gadā, un gada laikā tika pabeigti 1.kārtas celtniecības darbi – tapušas 16 individuālās dzīvojamās mājas un 10 dzīvokļu māja, kā arī tika izbūvēti inženiertīkli un veikta ielu un laukumu asfaltēšana. 2005.gadā kvartālā 2.kārtas būvniecības ietvaros tika uzbūvēta 22 dzīvokļu ēka un veikta kvartāla labiekārtošana, izveidojot autostāvvietas, bērnu rotaļu laukumus un tika veikti arī apzaļumošanas darbi.
Visi jaunceļamie dzīvokļi un mājas tika pārdoti jau to būvniecības sākuma periodā. Gan individuālās, gan daudzdzīvokļu mājas atbilst visām mūsdienu energoefektivitātes prasībām, tās apgādātas ar autonomo gāzes apkuri, kas šobrīd ir viens no ekonomiskākajiem apkures veidiem.
Dzīvojamā kvartāla projektētāji ir Igaunijas kompānija „Randväli & Karema”, projekta piesaisti un adaptāciju veikusi SIA „Studija R 11”.
Kopējās projektā ieguldītās investīcijas ir 1.6 miljoni latu.
„Iekšciems – Siguldā” ir pierādījis, ka, sadarbojoties pašvaldībai un uzņēmējam iespējams veiksmīgi īstenot sabiedrībai nepieciešamus un svarīgus projektus.

Citi raksti šajā kategorijā:

Nāc dzīvot Cēsīs

Nāc dzīvot Cēsīs

Uzzini vairāk https://cesumajas.lv/ “Cēsu Mājas”AS “Siguldas Būvmeistars” ir uzsācis darbus pie jaunā daudzdzīvokļu māju kvartāla Cēsīs, Saules ielas un Vilku...