RBTC „Gāles Nams” kolektīva brauciens ar prāmi uz Stokholmu

Nov 23, 2012

Draudzīgais Gāles Nama kolektīvs šogad valsts svētkus sagaidīja kopā, izbaudot jauku atpūtas braucienu ar prāmi uz Stokholmu.

Gāles Nama darbinieki šogad bija labi pastrādājuši un pēc kārtīga darba pienākas arī pelnīta atpūta, tāpēc tika nolemts doties šajā kopīgajā braucienā. .
Stokholmas apskatei mums bija nepilna diena, ar to, protams, ir par maz, lai pilnībā izstaigātu visu pilsētu un apskatītu visus ievērības cienīgus objektus, taču arī nepilnās dienas laikā mēs guvām priekšstatu par šo Skandināvijas pilsētu. Redzējām garāko tiltu, šaurāko ieliņu, goda sardzes maiņu, jahtas, uz kurām cilvēki dzīvo pastāvīgi, un, protams, arī karaļa pili. Pabijām uz salas, kur ir vairākas lepnas vēstniecības un tur turpmāk ir aizliegta celtniecība.

Lai gan 18.novembrī bijām Stokholmā, tomēr mums bija svētku noskaņojums. Vakarā bija svinīgas vakariņas. Visi vienotā kopības sajūtā dziedājām Latvijas himnu un saskandinājām vīna glāzes Latvijas dzimšanas dienā. Noskaņojums visu šo dienu bija svinīgs.

Paldies Gāles Nama darbiniekiem un tirdzniecības direktoram Jānim Odziņam par jauko braucienu.
 Ielikts: 23.11.2012

Citi raksti šajā kategorijā:

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem svētku dienās: Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs “Gāles Nams” darba laiki: Svētdiena 24....

RBTC “Gāles Nams” darba laiki svētkos

RBTC “Gāles Nams” darba laiki svētkos

Cienījamie klienti un sadarbības partneri! Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Valsts svētkos! Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs...