„Siguldas Būvmeistars” siguldiešiem dāvina autobusu pieturu

Apr 16, 2014

AS „Siguldas Būvmeistars”, lepojoties ar novadnieku sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs, ir izgatavojis un uzstādījis labiekārtotu autobusu pieturu.

„Sigulda ir Latvijas ziemas sporta galvaspilsēta. Arī AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta sportu, mūsu darbinieki ir aktīvi sportotāji, tādēļ, atsaucoties Siguldas novada pašvaldības aicinājumam, nolēmām pie savas biroja ēkas Siguldā, Gāles ielā izveidot modernu un interesantu autobusa pieturvietu. Kopā ar arhitekti Ilzi Kalveli vienojāmies, ka izcelsim to, ar ko siguldieši var lepoties, un tie ir mūsu sportisti – skeletonisti un kamaniņu braucēji. AS “Siguldas Būvmeistars” 2009.gadā uzbūvēja Bobsleja un kamaniņu trases mākslīgā ledus starta estakādi. Objekts saņēma 1.vietu būvniecības skatē „Gada labākā būve Latvijā 2009.gadā” nominācijā „Inženierbūve”. Mūsu sportistu izcilie rezultāti starptautiskajās sacensībās ir apliecinājums tam, ka projekts ir izdevies, jo ledus kvalitāte un treniņu apstākļi ir vadošo pasaules sporta būvju līmenī, tādēļ jaunā pieturvieta ir izveidota kā viens posms no starta estakādes”, stāsta AS „Siguldas Būvmeistars” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis.

Jauno pieturvietu jau ir novērtējuši gan novadnieki, kuri pieturā var patverties no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem un, gaidot autobusu, piesēst uz soliņa, gan pašvaldība. „Mēs ar pateicību pieņemam šādu mūsu uzņēmēju dāvinājumu novadniekiem un pateicamies par līdzdalību novada labiekārtošanā. Tas, kāds Siguldas novads izskatīsies, ir atkarīgs no mums visiem un ikkatra, tādēļ novērtējam katru, kas ar savu iniciatīvu ir gatavs uzlabot mūsu novadnieku ikdienu”, par dāvinājumu teic Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Simboliski, ka autobusa pietura saucas „Sporta skola” un ir izveidota galvenokārt sporta skolas audzēkņu ērtībai. „Mēs ceram, ka šī būve atgādinās par mūsu olimpisko laureātu brāļu Dukuru un brāļu Šicu izcilajiem sasniegumiem, un būs stimuls jaunajiem sportistiem tiekties pēc augstākiem sasniegumiem viņu izvēlētajos sporta veidos. Tāpat ceram, ka mūsu iniciatīvai būs sekotāji un Siguldas novada uzņēmēji izveidos vēl kādu pieturvietu, kas simbolizē svarīgus notikumus mūsu pilsētas dzīvē”, aicina J.Libkovskis.

Informācija pieejama arī:
http://sigulda.lv/public/lat/jaunumi/8932/

http://www.e-novads.lv/rigasregions/siguldas-novads/185333/siguldas-buvmeistars-siguldiesiem-davina-autobusu-pieturu.html

Citi raksti šajā kategorijā:

Siguldā svinam Spāru svētkus

Siguldā svinam Spāru svētkus

Šī gada 28.jūnijā Siguldā, Dzērveņu ielā 2, mūsu Siguldas Māju kvartālā svinējām pēdējos Spāru svētkus šajā kvartālā, jo līdz ar šīs mājas pabeigšanu, būsim...