Tagad arī Baldonē tīrs un labs dzeramais ūdens

Nov 2, 2009

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, II kārta” ietvaros tika izbūvētas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas un rekonstruēts ūdenstornis Baldonē. Projekts tika finansēts no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem, kā arī no LR Valsts budžeta, Baldones novada domes un SIA „BŪKS” līdzekļiem.
Projekta realizācijas rezultātā tika izurbta viena jauna artēziskā aka, rekonstruētas divas esošās artēziskās akas, uzbūvēta atdzelžošanas stacija, izbūvēta jauna maģistrāle starp atdzelžošanas staciju un ūdenstorni, rekonstruēts ūdenstornis un izbūvēts skalošanas ūdeņu nostādināšanas rezervuārs.

Paldies arī visiem mūsu darbiniekiem par labi paveikto darbu. Un paldies darbu vadītājiem Leonardam Strautiņam, Mārtiņam Pošeikam un Rolandam Gaspažiņam.

Gribam izteikt mīļu paldies mūsu pasūtītājam Baldones novada domei un SIA „BŪKS” par ļoti veiksmīgu sadarbību projekta realizācijā, kā arī paldies mūsu sadarbības partneriem
SIA „Aqua-Brambis”,
SIA „COWI Latvia”,
AS “Kemic Vandrens” (Dānija),
SIA „Arhitektes I. Kalveles birojs”.

Un apakšuzņēmējiem
SIA „RS6”,
SIA “ELLAT”,
SIA „Topogrāfs”,
SIA „CM GIB”,
SIA „Totas”,
SIA “Ceļinieks 01”,
SIA „BSC Grupa”.

Citi raksti šajā kategorijā:

Cēsis svinam Spāru svētkus

Cēsis svinam Spāru svētkus

Šī gada 10.augustā Cēsīs, mūsu Cēsu Māju kvartālā svinējām kārtējos Spāru svētkus. Tiek būvēta jauna daudzdzīvokļa māja Cēsīs, Siguldas ielā 4. Mājai kopumā...