15.jūnijā RBTC “Gāles Nams” svinēja savu 10.gadu jubileju

Jūn 27, 2012

2002.gada 15.jūnijā tika atklāts Reģionālais būvmateriālu centrs „Gāles nams”.
Atceroties vēsturi un atzīmējot šodienu, stāsta AS „Siguldas Būvmeistars” tirdzniecības direktors Jānis Odziņš:
„Pati būvmateriālu tirdzniecības centra koncepcija tika noskatīta Skandināvijā, kas mūs iedrošināja šādu centru celt, jo tuvākā apkārtnē tādu nebija. Tā kā „Raibais suns” jau bija uzcelts, kura celtniecībā arī piedalījāmies, un zinot, ka uz pārtikas veikalu cilvēki vienmēr nāks, riskējām un nolēmām blakus celt būvmateriālu veikalu, kas arī attaisnojās. Protams, ka kredīts bija vajadzīgs. Jāatzīst, šobrīd Valsts prezidents Andris Bērziņš, tajā laikā būdams Unibankas prezidents, pārliecināja skandināvus, ka šādus kredītus var izsniegt arī ārpus Rīgas, jo skandināviem likās, ka citur, izņemot Rīgu, nekas nenotiek. Redzot, ka pieprasījums palielinās, izšķīrāmies par veikala paplašināšanas 2.kārtu. Vēlāk, pateicoties tam, ka izdevās piesaistīt skandināvu nomas tehnikas tirgotāju, uzbūvējām 3.kārtu. Neizdevās attīstīt sadarbību ar „Kesko-Agro”, piedāvājot veikalā lauksaimniecībā un lopkopībā nepieciešamās preces. Šī firma izvēlējās pati apkalpot lauksaimniekus.

Sekojot pieprasījumam, laika gaitā ir palielinājušās un specializējušās preču nodaļas – īpaši santehnikas, krāsu un instrumentu nodaļas. Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, tika izveidota darba drošības inventāra nodaļa. Esam saglabājuši mēbeļu nodaļu un ieviesuši mājsaimniecības elektropreču iegādes iespējas. Tā, piemēram, līdz 2008.gadam labi tirgojām mēbeles, bet nākošos 2 gadus krasi samazinājās to pieprasījums un domājām, vai neatteikties no šo preču grupas. Tomēr pieņēmām lēmumu turpināt mēbeļu tirdzniecību, kas arī attaisnojās. Ja agrāk veikalā bija ap 15 tūkst. nosaukuma preču, tad tagad divreiz vairāk.

Viens no veiksmīgas tirdzniecības pamatiem ir veikala pastāvīgs darbinieku kolektīvs. Mums ir darbinieki, kuri strādā kopš veikala atvēršanas, un ir arī tādi, kas aizbrauc laimi meklēt, un pēc laika atgriežas atpakaļ.
Domājam arī par pircēju ērtībām – lai būtu iespēja preces iegādāties un apmaksāt arī no mājas elektroniski. Neesam izslēguši arī iespēju atvērt veikala filiāles tuvākā vai tālākā reģionā.

Mēs Sveicam Jūs un gribam darīt Jums zināmu, ka mēs esam ļoti priecīgi Jūs redzēt mūsu veikalā. Mums tiešām sagādā prieku apziņa, ka kopā ar Jums mūsu veikals ir attīstījies un šodien spēj nodrošināt ik katra vajadzības būvē, mājā un dārzā.

Citi raksti šajā kategorijā:

RBTC “Gāles Nams” darba laiks Lieldienās

RBTC “Gāles Nams” darba laiks Lieldienās

Cienījamie klienti un sadarbības partneri! Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Lieldienās! RBTC “Gāles Nams” darba laiki svētkos:Piektdien,...

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem svētku dienās: Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs “Gāles Nams” darba laiki: Svētdiena 24....

RBTC “Gāles Nams” darba laiki svētkos

RBTC “Gāles Nams” darba laiki svētkos

Cienījamie klienti un sadarbības partneri! Vēlamies Jūs informēt par mūsu uzņēmuma darba laikiem Valsts svētkos! Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs...