AS “Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna pirmo vietu Siguldas novada atklātajā čempionātā telpu futbolā

Mar 13, 2013

Svētdien, 10.martā, vēl Ziemas festivāla noskaņās, noslēdzās arī Siguldas novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Siguldas, Līgatnes un Rīgas. Pēdējā sacensību diena izvērtās ļoti spraiga un ar sportiskām intrigām bagāta, jo tikai pēdējās spēlēs tika noteiktas komandas, kuras izcīnīs godalgotās vietas.

Lai iegūtu trešo vietu „Siguldas būvmeistara 2” komandai bija jāuzvar „Līgatnes Zenit” ar astoņu vārtu starpību, tas viņiem neizdevās, līdz ar to 3. vietu ieguva siguldiešu komanda „ Dienvidparks”. Pašā pēdējā turnīra spēlē tika izšķirts zelta medaļu liktenis. Ļoti spraigā, interesantā ar mainīgām sekmēm bagātā spēlē, uzvarēja siguldieši „Siguldas būvmeistara1” komanda, 2.vietu atstājot rīdzeniekiem „ Darba Rezervēm”. Turnīra laikā tika piefiksēti visi vārtu guvēji, visprecīzākie šoreiz divi spēlētāji – Dāvis Mintiks un Elmārs Peļņa („Siguldas būvmeistars 1”), katrs visā turnīrā guva 21 vārtus. Par labāko vārtsargu vienbalsīgi atzina Aigaru Ozoliņu („Siguldas būvmeistars 1”), par turnīra vērtīgāko spēlētāju – Dzintaru Jaunzemu („Siguldas būvmeistars 1”).

Jau šīs nedēļas beigās labākie novada spēlētāji pārstāvēs Siguldas novadu Pierīgas novadu 2013. gada sporta spēlēs telpu futbolā, mūsu komandai spēles notiks Zaķumuižas sporta kompleksā, jācīnās ar Ķekavas, Ropažu un Sējas komandām.
Visām komandām paldies par dalību Siguldas turnīrā un uz tikšanos nākošgad! Veiksmi mūsējiem nākošajās sacensībās!


Informācija pārpublicēta no : http://www.siguldassports.lv/component/k2/item/509-siguldas-novada-atkl%C4%81tais-%C4%8Dempion%C4%81ts-telpu-futbol%C4%81-nosl%C4%93dzies

Citi raksti šajā kategorijā: