Būvnieku svētki 2008 “Juku Dzirnavās”

Aug 6, 2008

Kad vasara ir pašā plaukumā un saulīte silda silti silti, ir laiks kārtējiem būvnieku sporta svētkiem. Šoreiz devāmies uz Kurzemi uz atpūtas kompleksu „Juku dzirnavas”, Saldus rajonā. Kā jau ierasts dalībnieki sāka ierasties svētku norises vietā jau piektdienas vakarā. Sestdienas rītā bija svinīgā dalībnieku parāde un svētku atklāšana un tad spēles varēja sākties. Abas dienas bija fantastiski silts un saulains laiks, brīžiem pat vajadzēja meklēt kādu vēsāku un ēnaināku vietu, lai varētu kaut nedaudz atveldzēties.

Kopumā šogad būvnieku sporta svētkos piedalījās 22 uzņēmumi.

Arī šogad Siguldas Būvmeistars bija viskuplāk pārstāvētais uzņēmums – svētkos piedalījās ap 70 dalībnieku un mūsu komandas piedalījās visās komandu sacensībās – futbolā, volejbolā, virves vilkšanā un arī Robert Bosch stafetē.

Pirmie cīņu uzsāka mūsu futbolisti un volejbola komanda. Abas komandas cīnījās ļoti veiksmīgi. Volejbolā šogad izcīnījām 4.vietu, kas volejbolā būvmeistariešiem ir ļoti augsts sasniegums. Futbolā sīvā cīņā palikām 2.vietā. Mūsu puiši šogad cīnījās godam un tikai pavisam nedaudz pietrūka, lai iegūtu 1.vietu.

Virves vilkšanā šogad varam būt īpaši lepni, jo esam atveduši mājās Siguldas Būvmeistara ceļojošo kausu.

Piedalījāmies arī tradicionālajā Robert Bosch stafetē, kur puišiem bija jāparāda savas prasmes darboties ar urbi un koku, veidojot nelielu plauktu. Šajā disciplīnā ieguvām 6.vietu.

Būvmeistarieši veiksmīgi startēja arī individuālajās sacensībās un divu dienu garumā Siguldas Būvmeistars vārds izskanēja bieži!

Kopvērtējumā AS „Siguldas Būvmeistars” izcīnīja godpilno pirmo vietu.

Liels paldies visiem, kuri tik nesavtīgi cīnījās visās disciplīnās. Liels paldies arī visiem līdzjutējiem, kuri ļoti atbalstīja mūsu sportistus.

Uz tikšanos nākošajos svētkos!

Ielikts: 06.08.2008

Citi raksti šajā kategorijā: