Mūsu futbola komandai – 3.vieta Siguldas novada čempionātā telpu futbolā

Mar 24, 2011

Svētdien, 20.martā noslēdzās Siguldas novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Turnīrs notika no 2010.gada novembra līdz 2011.gada 20.martam, tajā piedalījās septiņas komandas, izpspēlējot divus apļus noskaidrojās četras labākās komandas, kuras finālā cīnījās par Siguldas novada domes dāvātiem kausiem un medaļām. Abi pusfināli risinājās starp siguldiešim un rīdziniekiem, 1. pusfināls Dienvidparks – Supernova, 2. pusfināls Siguldas Būvmeistars – PFD. Abos pusfinālos stiprākas bija Rīgas komandas.

Spēle par 3.-4. vietu notika starp Siugldas Būvmeistaru un Dienvidparku, principiālā siguldiešu savstarpējā mačā ar rezultātu 6:5, uzvarēja Siguldas Būvmeistara komanda.

Par 1. -2. vietu cīnījās Supernova un PFD, šajās komandās spēlē spēlētāji no Latvijas 2 līgu komandām un pārējiem bija ko redzēt un ko mācīties. Emociju gamma bija ļoti plaša. Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti, arī papildlaikā netika gūti vārti, viss izšķīrās soda sitienos. Pēc ilgas soda sitienu sērijas stiprāki izrdādījās PFD komandas spēlētāji.

Turnīra kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja PFD, otro – Supernova, trešo vietu ieguva Siguldas Būvmeistars un ceturto – Dienvidparks. Turnīra īpašās nominācijas: Labākais vārtsargs – Dāvis Priedītis no Saulkrastu komandas, Labākais spēlētājs Artjoms Garšnieks no PFD komandas.

Informācija no www.sigulda.lv

Ielikts: 24.03.2011

Citi raksti šajā kategorijā: